Once Open a Time In Hollywood / Bir Zamanlar… Hollywood’dan sahne ekleyerek Oscar’a uzanma yöntemi

0

Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time In Hollywood) ek sahnelerle yeniden vizyona giriyor. Quentin Tarantino’nun filminin yeni bir versiyonu cuma günü sinemalarda yer alacak.

Variety’ye göre filme 4 yeni sahne eklendi ve bu yeni versiyon orijinalinden 10 dakika daha uzun. Başrollerinde hayal kırıklığına uğramış bir aktör ve dublörünü canlandıran Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in yer aldığı “Bir Zamanlar… Hollywood’da” halihazırda iki saat 41 dakika sürüyor. Yeni versiyon, kasımda başlayacak ödül sezonundan hemen önce geliyor. Tarantino’nun filmi şimdiye kadar Oscar yarışında favori olarak öne çıkmıştı.

Variety’ye konuşan Sony İç Dağıtım Başkanı Adrian Smith, “Seyirciler filme çok büyük bir destek verdi, onlara filmi izlenmesi gerektiği gibi, sinema salonlarında büyük ekranda ve bu sefer Quentin Tarantino’nun ek ikramıyla, ’60’lara ait daha fazla sahne ve sesle izlemeleri için bir fırsat daha sunmayı dört gözle bekliyoruz” diye belirtti.

“Bir Zamanlar… Hollywood’da”, Kuzey Amerika’daki yaklaşık bin sinemada eklenmiş sahneleriyle 25 Ekim’de gösterime girecek.

Tarantino yakın bir zamanda filminin Çin’deki gösterimini güvence altına almak için yapımı yeniden kurgulamayı reddetmişti. Filmin bu ülkede gösterime girip girmeyeceği hala belirsiz.

Noyan Öztürk / Independent Türkçe
Önceki İçerikTam 2 yıl öncesi; Trump’lardan Eminem’e CIA eşliğinde diktatörce gövde gösterisi ve 2017 çıkışlı bir parçanın sorgulanması
Sonraki İçerikBilgisayar devinden internet devine sert gönderme: Kuantum düzeyine ulaşmak kimsenin harcı değil; hele ki sizin hiç!
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments