Öznil’den Ada Müzik etiketiyle ikinci tekli: “Öylece Düşündüm”

0

İlk çalışmasıyla bu yılın başında müzik kariyerine başlayan Öznil, yeni teklisi “Öylece Düşündüm”ü de Ada Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Soft Rock türünde şarkılar üreten genç ses,  ‘Öylece Düşündüm’’ün bir önceki teklisinin devamı niteliğinde olduğunun altını çiziyor. Bundan sonraki çalışmayı da aynı eksende yapacağını belirten Öznil, böylece 3 hikayeyi birbirine bağlı 3 şarkı şeklinde projelendirmiş olacak.

Öylece Düşündüm’ün söz ve bestesi yine Öznil’e ait. Genel olarak aynı ekiple çalışan sanatçıya düzenleme ve akustik gitarda Miraç Yavuz, kontrbas ve tüm prodüksiyon aşamalarında Selim Aydın, davulda Ethem Saran, etkileyici trompet performansıyla Volkan Coşar eşlik etti ve tüm kayıtlar Nordic Stüdyosu’nda gerçekleştirildi. Mix-Mastering için Ada Stüdyosu ve deneyimli üstadları Özgür Özkan Mete ve İhsan Apça ile çalışıldı.

İlk şarkıda dışa vurulan hissiyatlar ve aleni bir veryansın hali varken, Öylece Düşündüm, Öznil’in iç dünyası ile hesaplaşmasını, yaşadıklarının muhasebesini biraz da akustik bir sound ve özellikle iddialı, ön plana çıkarılmış vokal performansı ile konu ediyor.

Önceki İçerikTürkiye’nin ilk sanal fotoğraf festivali: “BursaFotoFest”
Sonraki İçerikSoft Analog’tan yeni tekli: “Geç Vakitler”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments