Perma’dan yeni şarkı: Bad Girl’ Steppin’in

Uzun yıllardır Türkçe Rap’in içinde olan başarılı Kadın MC’lerden Perma, yeni şarkısı Bad Girl’ Steppin’in ile karşımızda.

Makine Sound etiketiyle dinleyicilerle buluşan teklinin sözü Perma, aranje ve altyapısı Gambiyalı müzisyen Ouzey Duboiz, mix-mastering işlemlerinde Harun Adil imzası var.

Klibiyle birlikte 18/02/2022 tarihinde yayınlanan şarkının klibi bir bilardo salonunda geçiyor. Kadınlar, erkek gangster figürüyle dalga geçerken, toplumsal cinsiyet rollerini de alaya alıyor. Perma’nın YouTube kanalında yerini alan klibin yönetmenliğini Sercan Kaval, kurgu ve montaj Serhat Temiroğlu, Color işlemlerinde ise Özer Çevikel (Gaza Technic) imzası görüyoruz.

Perma, “Bad Girl’ Steppin’in şu sözlerle anlatıyor: “Son zamanlarda deneysel ve alternatif hip-hop üzerine yoğunlaştım, aslında bu denemelerden birinin ürünü Bad Girl’Steppin’in… Gündelik hayatın içindeki değişen ruh hali ve motivasyonumu anlatıyorum aslında. Şarkılarımda kadın figürleri üzerine yoğunlaşmayı seviyorum, kendini yeniden tanımak gibi bir şey. Bu yüzden bu klibi de kadınlarla çekmek istedim. İçime sinen farklı bir deneme oldu benim için, dilerim sizler de beğenirsiniz.”

Etiketler

0 yorum “Perma’dan yeni şarkı: Bad Girl’ Steppin’in”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest