Plan Be Loft “Ev Rahatlığında Sinema”ya sizleri bekliyor

0

Plan Be Loft, Başka Sinema işbirliğiyle aylık film gösterimlerine geçen hafta başladı. Lansmanını Goro Miyazaki’nin Yerdeniz Öyküleri ile yapan Plan Be Loft, bu serinin ikinci gösterimi için hazırlanıyor. 18 Temmuz Perşembe günü, saat 19:30’da “Anadolu Turnesi” filminin gösterimini, filmin yönetmenleri Can Eskinazi ve Deniz Tortum’un katılımıyla gerçekleştirecek. Gösterimin bitiminde, sinemaseverleri tatlı bir sohbet ortamı bekliyor. Plan Be Loft, evinizin sıcaklığında, kendi salonunuz rahatlığında film seyretmek, ardından da samimi bir atmosfer için herkese kapılarını açıyor.

Plan Be Loft, kalıpları olmayan, farklı durumlara ve ihtiyaçlara göre dönüştürebilen, disiplinlerarası bir sanat alanıdır. Mekanın deneysel kimliğinin sunduğu alternatif ortam, şimdiye kadar, tiyatroya, dans performanslarına, resim sergilerine, lansman ve etkinliklere, fotoğraf ve video çekimlerine ev sahipliği yaptı. Şimdi de ev rahatlığında sinema deneyimi ile alanında sinemaseverleri buluşturuyor.

Farkındalık yaratmayı, farklı çevrelerden, farklı nitelikteki insanları bir araya getirmeyi, haklarımızı özgürlüklerimizi ve sevdiklerimizi korumayı, ortak sorunlara ortak çözümler üretmeyi hedefleyen Plan Be Loft, film gösterimleriyle bu anlayışı pekiştiriyor. Bilet satışında tavsiye edilen ücreti, ‘Gönlünden ne koparsa’ diyerek izleyicinin inisiyatifine bırakan mekan, gösterimlerden elde edilen gelirin tamamını Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacak.

Sanat ve sosyal sorumluluğun el ele verdiği bu projenin ilk gösterimine sizleri de bekliyoruz!

Atölye, tasarım ofisi, tiyatro ve sergi salonu “olarak kullanılan, kendine has bir çalışma ortamı sağlayan Plan Be Loft, olabileceği şeyler listesine ‘sinema salonu’nu da ekledi. Evinizin salonunun rahatlığında hissettiren bu mekanda, birlikte film izlemeye ne dersiniz?

Plan Be Loft “Ev Rahatlığında Sinema”ya sizleri bekliyor…

Kapı açılışı & Cafe: 19:00
Film gösterimi: 19:30
LCV ve diğer detaylar için:
[email protected]
Tel: 0(212) 243 7914
Adres: Tomtom Mah. Örtme Altı Sokak. No:15 Tophane

Önceki İçerikÇocukluğun eskimeyen çizgi dizisi Taş Devri, ekranlardaki yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor
Sonraki İçerikZorlu PSM’nin yeni sezon programı belli oldu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments