Sarah Jio’nun yeni romanı: “Londra’dan Sevgilerle”

Sarah Jio'nun yeni kitabı "Londra’dan Sevgilerle" okurla buluştu.

0

Epsilon, romantik edebiyatın popüler ismi Sarah Jio’nun yeni romanı Londra’dan Sevgilerle’yi, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’deki okurlarla buluşturdu.

Yazdığı kitaplar dünya genelinde milyonlarca satan Jio, yeni romanında Londra’nın pastel renkli sokaklarından aşka, aileye ve bağışlamaya dair umut dolu sıcacık bir hikâye anlatıyor.

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve Türkiye’nin en çok okunan yabancı yazarlarından biri olan Sarah Jio’nun yeni romanı Londra’dan Sevgilerle, tüm dünyayla aynı anda satışa açılıyor. Yasemin Büte’nin dilimize çevirdiği Londra’dan Sevgilerle, kitabı yayımlayan ilk ülkelerden biri olan Türkiye’de Epsilon logosuyla okurlara ulaşıyor.

Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, yıllardır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.

Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina henüz bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu vardır ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak arasında bir karar vermek zorundadır.

Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini yepyeni bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin umut dolu hikâyesi…

YazarSarah Jio
ÇevirmenYasemin Büte
YayıneviEpsilon Yayınevi
Yayın TarihiŞubat 2022
TürüRoman
Sayfa Sayısı384
Önceki İçerikKutsal Kediler Karaköy’de
Sonraki İçerikMelisa Uzunarslan’dan 2022’nin ilk teklisi: “Yak Canımı”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments