Şehrin en genç festivali YBY Woods’ta

YBY Woods, 19-20-21 Mayıs günleri gerçekleşecek olan Gençlik Festivali’nde gençleri ve kendini genç hissedenleri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

0

Kültür, sanat ve eğlence alanında yarattığı ve sunduğu deneyimlerle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, birbirinden eğlenceli etkinlikleri ve konserleriyle 19-20-21 Mayıs’taki Gençlik Festivali’ne hazırlanıyor. Kemerburgaz Kent Ormanı’nda kültür ve sanatı gökyüzünün altında, ormanın içinde gençlerle buluşturacak olan YBY Woods Gençlik Festivali için biletlere Biletix ve biletinial platformlarından ulaşılabiliyor.

Sanat, kültür ve festival ormanı YBY Woods; ilk kez yeni bir formatta izleyicisiyle buluşacak Cem Yılmaz ile açık hava sinemayı, Can Bonomo, Nova Norda, Pinhani, Adamlar, Yaşlı Amca ve Mavi Gri ile İstanbul’un en büyük sahnesinde birbirinden keyifli konserleri gençlerle buluşturuyor. Festival etkinliklerinde ‘Senin Sahnen’ ile gençler yeteneklerini paylaşırken, açık hava oyunlarıyla labirentten kaykay alanlarına orman havasının keyfine varıyor, DJ performanslarıyla müziğin ritmini yakalıyor, fotoğraf köşeleriyle eğlenceli anlarını en güzel kadrajlarla saklıyor, sokak lezzetlerinin tadını çıkarıyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; kültür, sanat ve eğlence alanında dünya standartlarında deneyimler yaratmaya devam ediyor.

FESTİVAL PROGRAMI

  • Senin Sahnen
  • Açık Hava Oyunları
  • DJ Performansları
  • Spor Turnuvaları
  • Fotoğraf Köşeleri
  • Sokak Lezzetleri

17.00 – Nova Norda Konseri
19.30 – Cem Yılmaz ile ‘Pek Yakında’ film gösterimi
22.00 – Can Bonomo Konseri

20:00 – Yaşlı Amca Konseri
22.00 – Adamlar Konseri

19.00 – Mavi Gri Konseri
21.00 – Pinhani Konseri

Önceki İçerikMüziKoridor #6
Sonraki İçerikPet Shop Boys şarkıları yapay zekâya emanet
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments