Sinem Güngör’den yeni albüm: “Van Gogh”

0

Pasaj müzik etiketiyle çıkarttığı ilk albümün içinde yer alan iki teklisini (Yol Yok Çocuk ve 14:01) video klipleriyle beraber paylaşan Sinem Güngör, kendisine ait olan bestelerini, Van Gogh adlı albümde toplayıp, 12 haziran 2020 çıkış tarihiyle müzikseverler ile buluşturdu.

1990 yılında Kadiköy’de doğan Sinem Güngör, çocukluğundan beri müziğe ilgi duydu. 8 yaşında ilk bestesini yaptı ve söylediği şarkıları teyibe kaydetmeye başladı. İlkokul ve lise yılları sırasında okul gösterilerinde sahne alarak müzikle daha yakın bağlar kurdu. Lise döneminde, okulda tanıştığı müzisyen arkadaşlarıyla ilk grubunu kurdu. Sonraları, bestelerini telefonundaki Garageband uygulamasıyla kaydetmeye devam etti ve onları Soundcloud, Youtube ve Instagram hesaplarından paylaşmaya başladı. Bu mecralarda kendisini dinleyen bir kitle yakalayan Sinem, Marmara Üniveritesi Güzel Sanatlar Fakültesi – Tekstil bölümünden mezun olduktan sonra, hayatının sonuna kadar şarkı söylemek istediğini iyice idrak edip, müziğe kanalize oldu.

İlk profesyonel sahnesini, 2016 yılında aldığı Sofar teklifiyle gerçekleştiren Sinem Güngör, daha sonraları Karga, Mask Live, Caravan gibi mekanlarda konserler verdi. 2017 yılından itibaren, alternatif tarzdaki bestelerini Garaj Müzik etiketiyle single olarak paylaştı.

Sinem Güngör’ü Takip Edin;

Söz & Müzik: Sinem Güngör
Prodüktör: Cihangir Aslan
Mix & Mastering: Kaan Beşik
Yönetmen: Fırat Aydın (F3 Medya)

Önceki İçerikSinem Güngör’den yeni albüm: “Van Gogh”
Sonraki İçerikİstanbul’un kesişen hayatlarına dair dikkat çeken bir ilk roman: “Krem”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments