Sinem Sayın’dan yeni single: “Ben Değilim”

0

Uzun yıllar İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde sahnesiyle tanınan Sinem Sayın, Ben Değilim ile bir kez daha müzikseverlerin karşısına çıktı.

Konser mekanlarının kapalı, müzik üretimlerinin çok sıkıntıda olduğu bu günlerde Sinem Sayın, Ben Değilim isimli şarkısını biri akustik olmak üzere iki versiyon olarak yayınladı.

Sinem Sayın tek şarkıya iki versiyon projesini, “Dinleyicilerimi aynı şarkı üzerinde versiyon tercihlerine yönlendirerek onlara aynı duyguları farklı şekillerde yakalamalarını sağlamak istedim.” olarak açıklıyor.

Ben Değilim şarkısının her iki versiyonu da kliplendiren müzisyenin ilk klibi şu an yayında; şarkının akustik versiyonunun klibi de çok yakında yayınlanacak.

Söz ve bestesi Sinem Sayın’a ait olan Ben Değilim’in düzenlemesi Barlas Erinç’e, akustik düzenlemesi ise Alper Yıldız’a ait.

Ben Değilim, yorucu ve kasvetli bir aşk hikayesinin son perdesini anlatırken; umutsuzluk, şaşkınlık ve bilinmezlik  duyguları arasında bocalayan insanların duygularına da tercüman oluyor. Dinleyen her kesimden insanın kendisine ait bir şeyler bulacağı şarkının iki klibinin de yönetmeni Kemal Kekeva.

İki şarkıdan oluşan teklinin prodüktörlüğü Burak Demirsaran üstlendi. Proje, Türkiye’nin alternatif müzik alanındaki öncü firmalarından ONAIR MÜZİK tarafından dijital olarak yayınlanıyor.

Önceki İçerikBir Mete Özgencil Prodüksiyonu: Görkem Sengel / Bu Şehir
Sonraki İçerikMücevher Tarihine Bir Bakış
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments