Social Media Awards Turkey 2020 ödül töreni bu yıl ilk kez canlı yayında gerçekleşecek

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen önemli organizasyonda ödüllerin sahiplerine kavuşması için geri sayım başladı.

Jüri başkanlığını Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in yaptığı yarışmada sektörün birbirinden önemli isimlerinden oluşan jüri üyeleri online toplantıyla bir araya gelerek kazananları belirledi. Kazananların ödüllerini canlı yayında alacağı ödül töreni ise 21 Ekim’de gerçekleşecek.

Jüri üyeleri online toplantıda kazananları belirledi

Pandemi kapsamındaki tedbirlerle Türkiye’de ilk kez bir organizasyonun değerlendirme sürecinde jüri üyelerimiz tüm gün online toplantıda projeleri titizlikle değerlendirdi. Jüri başkanı Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler’in önderliğindeki jüri toplantısında kısa listeye kalan projelerin detaylı incelenmesi sonucu kazananlar belli oldu.

Ödüller 21 Ekim’de sahiplerini bulacak

Pandemi sebebiyle sıkı tedbirler alan Social Media Awards Turkey 2020 ödül töreni bu yıl ilk kez canlı yayında gerçekleştirilecek. 21 Ekim 2020 Çarşamba akşamı canlı yayında kazananların açıklanacağı ödül töreni hakkındaki tüm detayları www.socialmediaawardsturkey.com web sitesinden takip edebilirsiniz.

Etiketler

0 yorum “Social Media Awards Turkey 2020 ödül töreni bu yıl ilk kez canlı yayında gerçekleşecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest