Tanaë’nin yeni şarkısı: “Listen”

Tanaë, birçok ülkede gördüğü ilginin yanı sıra Türk dinleyicisinin de dikkatini çeken ve Türkiye Viral listelerinde uzun süre yer alan bir sanatçı.

0

İlk albümü Talking to Myself ile ilgi gören ve dijital platformlarda büyük bir yükseliş gösteren Belçikalı genç sanatçı Tanaë, 29 Mayıs tarihinde Listen isimli yeni şarkısını dinleyicilerle buluşturdu.

Birçok ülkede gördüğü ilginin yanı sıra Türk dinleyicisinin de dikkatini çeken ve Türkiye Viral listelerinde uzun süre yer alan sanatçı, Listen şarkısı ve Türkiye ile ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor: ”Listen, bu zamana kadar en çok sevdiğim şarkılardan biri oldu ve şarkıyı duyduğum an da aklıma birçok fikir gelmeye başladı. Bir insanın yarını düşünmeden ve anda kalarak bir ilişki yaşayabileceği gerçeğini anlatmak istedim. Ev yapımı bir klip çektiğim ve izleyici ile buluşturabildiğim için de çok mutluyum. Kendi imkanlarımla ilk defa böyle bir çalışma denedim ve sonucundan gurur duyuyorum. Türkiye’den çok dinleyicim ve takipçim var. Türkiye’yi gerçekten çok merak ediyorum. Ekibimle Nisan ayında gelmeyi planlamıştık fakat COVID-19 nedeniyle seyahatimizi iptal etmek zorunda kaldık. Gezmek ve görmek istediğim birçok yer var Türkiye’de. Her şey normale döner dönmez, Türkiye’yi ziyaret etmek ve konser vererek Türk dinleyicisi ile buluşmak için sabırsızlanıyorum.”

Tanaë;

Sözleri Yannick Lemoine ve Tanaë’ye, bestesi Tanaë ve Pierre Emmanuel Freson’a ait olan projenin prodüktörlüğünü ise Manu Freson üstleniyor. Yeni şarkısı Listen için dinleyicileriyle bir de klip çalışması paylaşan Tanaë, tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 döneminde, ev çekimleri ile yarattığı klibinde Arnaud Perrier ile birlikte klibi tamamladı. Tanaë’nin yeni şarkısı Listen ve klibi, 29 Mayıs tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Tanaë’yi Takip Edin;

Önceki İçerikTanaë’nin yeni şarkısı: “Listen”
Sonraki İçerikYolgezer’in albümü “1d10” 15 yıl gecikmeyle yayınlandı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments