TLC’nin bahar takvimi belli oldu

TLC, bahar aylarını zengin içeriğiyle izleyiciyi ekran başına toplayacak.

0

TLC, ilham veren gerçek yaşam hikayeleriyle, kalpleri ısıtan anlara şahitlik ettirmeye devam ediyor. Bahar boyunca TLC, hayranlarının en sevdiği dizilerin yeni sezonları, yeni diziler ve zihinlerimizde yer etmiş filmlerle izleyici karşısında olacak.

TLC, bu baharda da gerçek hayattan dikkate değer hikayeleri yargılamadan, sıcaklık, mizah ve umutla aktarmaya devam edecek. Yeni ve tanıdık yüzler ilk kez evlerimize konuk olacak, hayatın her anında güzel şeylerin olabileceğini hatırlatırken, bizi farklı ve renkli yolculuklara çıkarıp, umut ve heyecanı aynı anda yaşatacaklar.

“Yenilenmenin Adresi”

Nisan’da efsane ikili Chip ve Joanna, Teksas’ta bulunan ünlü bir şatoya yeni bir soluk getirmeye çalışacak. Hayalimdeki Ev: Şato, yeni bölümleriyle her Pazartesi 15.30’da izleyicilerle buluşacak. Mahallenin Ustaları, yeni sezonuyla her Perşembe 15.30’da kıyasıya ev yenileme yarışını ekrana getirirken hemen ardındansa izleyicileri El Moussalar karşılayacak! Milyonların merakla beklediği yeni program  El Moussalar ile Evini Yenile’de Tarek ve Heather, bir yandan evliliklerinin ilk yılını kutlarken bir yandan da Heather, Tarek’ın tadilat imparatorluğuna dair her şeyi öğrenmenin peşinde olacak. El Moussalar ile Evini Yenile, her Perşembe 16.30’da TLC’de.

Mayıs’ta ise Kendra Wilkinson, Los Angeles’ın önde gelen gayrimenkul firmalarından birinde yeni bir kariyer yaratmak ve gayrimenkul piyasasını öğrenmek için kolları sıvıyor. Kendra’nın Lüks Evleri, her Pazartesi 15.30’da izleyicilerle buluşacak. Hemen ardından ise her Pazartesi 16.30’da Erin ve Ben Napier çifti, Eski Semt Yeni Ev‘de mahallenin unutulmuş, tarihi evlerini alarak eski malzemeleri yeniden değerlendirecek ve harika dönüşümlere imza atacak.

“Eğlencenin Adresi”

Dünyaca ünlü yıldızlar, sinema tarihinin unutulmaz filmleriyle, filmseverleri yine TLC’de bekliyor. Aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri TLC’de izleyicilerle buluşacak. Son 20 yılın en çok sevilen serilerinden Yüzüklerin Efendisi üçlemesi Yüzük Kardeşliği, İki Kule ve Kralın Dönüşü, Bıçak Sırtı (Blade Runner 2049), Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi ve çok daha fazlası bu bahar hafta içi her akşam 19.30’dan itibaren TLC’de olacak.

“Mutluluğun Adresi”

Giada, yeni konukları ve leziz yemekleriyle her Cumartesi 12.50’de Giada’nın Konukları’nda olacak. Nisan’da modern dünyanın temizliğinden sorumlu profesyonellere ve işlerinin çoğu zaman takdir edilmeyen gündelik zorluklarına tanık olacağınız Temizlik Operasyonu, her Cuma 15.30’da ekrana gelecek. Ailelerin gizli hazinelerini nakde çeviren mezatçı Christina Trevanion ve ağaç ustası Will Kirk ile Evimdeki Hazine her Salı 15.30’da izleyiciyle buluşurken kusursuz bir ev sahibi olmak ve misafirlerine özel tarifler hazırlamak isteyenleri ekran başına davet ediyoruz.

Mayıs’ta ise herkesin başına gelebilecek Tatil Fiyaskoları, ilginç hikayelerle ekrana gelecek.

“Bu baharda değişime hazır mısınız?”

“Değişimin Adresi”nde Dr. Nowzaradan sizi bekliyor. 270 kilonun üzerindeki kişilerin zayıflama yolculuğunu anlatan Ağır Yaşamlar, merakla beklenen yeni sezonuyla Mayıs’ta TLC’de olacak.

Yeni sezonuyla Kötülük Yanıbaşımda, her Cumartesi 21.50’de izleyiciyle buluşurken hemen ardından ise Ölümcül Şöhret 22.50’de TLC’de olacak.

TLC, Digiturk 30, D-Smart 36, Kablo TV 34, Tivibu 53, TV+ 30, Vodafone TV 30’de sizleri bekliyor.

Önceki İçerikFerit Tunçer’in yeni şarkısı “İlk ve Son” umut olacak
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (21 Nisan 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments