Tüm zamanların en popüler çizgi dizisi rehberliğinde, Marvel’in kahramanlarla bezeli dünyasına sıra dışı bir gezinti

0

Game of Thrones ve yakın zamanda yayımlanan Stranger Things temalı bölümlerin ardından The Simpsons şimdi de Avengers: Endgame’e el atıyor.

Konu spoiler olunca, sızıntılarla mücadele etmede Avengers: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) ve Avengers: Endgame’e imza atmış Marvel yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kadar başarılı az sayıda yönetmen vardır. Russo kardeşler farklı senaryo versiyonlarını farklı oyunculara vermeleriyle hatta farklı sahne alternatifleri çekmeleriyle bilinir.

Comicbook’ta yer alan habere göre 23 Şubat 2020’de yayımlanması planlanan yeni The Simpsons bölümü de bu konuyu ele alacak.

Bölümde Bart büyük bir yanlış anlama sonucu popüler Vindicator süper kahraman serisinin vizyona girmemiş bir bölümünü izleme fırsatı yakalıyor. Film henüz gösterime girmediğinden Bart istediklerini elde etmek için yapımcılara “spoiler” şantajı yapmaya başlıyor.

Marvel yönetmenleri Joseph ve Anthony Russo kardeşler de Bart’ın spoiler vermesini engellemek için sıkı bir mücadeleye girişiyor. “Bart the Bad Guy” adlı bölümde Marvel Studios Başkanı Kevin Feige de bir karakteri seslendirecek. Feige, Avengers: Endgame’deki düşman Thanos’a atıfta bulunan uzaylı süper kötü adam Chinnos olarak karşımıza çıkacak.

The Simpsons daha önce de ocakta yayımlanan bir bölümde Marvel Sinematik Evreni’ni konu etmişti. Bu bölümde Avengers: Endgame’in düşmanı Thanos’un ünlü parmak şıklatma sahnesi parodi edilmiş; Homer, Marge, Bart ve Lisa yok olurken, küçük Maggie, Thanos’la koltukta oturup televizyon izlemişti.The Simpsons 666. bölümü için de Netflix’in popüler korku dizisi Stranger Things paradosiyle izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Sezin Bala / Independent Türkçe
Önceki İçerik334 bin dolarlık bir hırkanız olacaksa, depresyon işlemeli ve mümkünse Kurt Cobain’in olsun!
Sonraki İçerikBir kedi mumyası ve daha da ötesi, içini açmaya gerek bırakmayan bir teknoloji!
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments