Yolunuzdan çekilin ve geçmişinizin kurbanı değil, geleceğinizin mimarı olun: “Dönüştüren Deneyim”

0

Nicole Kidman, Paris Hilton, Donal Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Brad Pitt gibi ünlülerin mentörü, yazar ve davranış bilimci Dr. John Demartini Dönüştüren Deneyim kitabıyla Türkiye’de.

Bu kitap onlarca ülkedeki binlerce kişinin hayatını değiştiren Dr. Demartini’nin rehberliğinde yepyeni sezgi ve deneyimler edinmenizi sağlayacak. Yaşama geliş amacınıza ulaşabilmek için hayallerinizi, sezgilerinizi ve ilhamınızı takip etmenizin yolunu açacak Dönüştüren Deneyim’i bitirdiğinizde aslında ne kadar harikulade bir varoluşunuz olduğunu fark edecek ve başınıza gelen her şeyi bu eşsiz varoluşunuz için özellikle yaşamış olduğunuzu anlayacaksınız. 

Dr. John Demartini’nin yazdığı, Ayşe Deniz Yurdakul’un dilimize çevirdiği Dönüştüren Deneyim Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak;

Kişisel Gelişime Devrimci Bir Yaklaşım

Evrensel prensipler sadece bilimle sınırlı değildir. Evrenin yasalarını inceledikçe sanat ve bilimden tutun çeşitli dinler ve felsefelere kadar her farklı alanın altında yatan benzer bir düzen olduğunu görebilirsiniz. Bu düzen zamana karşı dayanıklıdır. O, bizi hakiki potansiyelimize ulaştırmak ve uyandırmak için oradadır. DÖNÜŞTÜREN DENEYİM kitabının temelleri de işte bu noktada gizli…

Geliştirdiği devrim niteliğindeki kişisel gelişim metodolojileri dünya üzerindeki milyonlarca kişinin hayatını değiştiren yazar ve davranış bilimci Dr. John Demartini aynı zamanda Nicole Kidman, Paris Hilton, Donal Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Brad Pitt gibi ünlülere de mentörlük yapıyor. Gerçek doğamızı deneyimleyebilmek için önümüze çıkan bariyerleri nasıl yıkacağımızı tüm incelikleriyle bu kitapta aktaran Dr. Demartini, aydınlatıcı bilgeliğiyle bilim ve felsefeyi herkesin anlayabileceği bir dille anlatmak konusunda da gerçek bir usta…

DÖNÜŞTÜREN DENEYİM, hayalleri gerçeğe dönüştürmenin formülünü veriyor. Hayatımızın her alanında sevgi ve takdir kazanmamızı sağlayacak, daha derin ve daha şefkatli ilişkiler kurmamıza yardımcı olacak, gerçek dehamızı ortaya çıkartacak, ölüm olgusuyla ilgili korku ve yanılsamalarımızı ortadan kaldıracak ve varoluşumuzla ilgili ana planımızı hayata geçirecek ilham verici bir rehberlik sunuyor.

Bu, sadece bir kitap değil, adından da anlaşılacağı üzere bir deneyim. Bu deneyimi yaşarken duygulanmamak, zorlanmamak ve değişmemek mümkün değil.

Çevirmen:Ayşe Deniz Yurdakul
Yayın Tarihi:17.10.2020
Orijinal Adı:The Breakthrough Experience: A Revolutionary New Approach to Personal Transformation
ISBN:9786053119876
Baskı Sayısı:1. Baskı
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:288
Cilt Tipi:Karton Kapak
Kağıt Cinsi:Kitap Kağıdı
Boyut:13.5 x 21 cm

Dr. John F. Demartini;

Dr. John F. Demartini, Şifa Felsefesi Bilgelik Okulu’nun kurucusudur. Demartini, deneyim alanı ve çalışmaları pek çok alana yayılmış eşine az rastlanan, üstün yetenekli bir insandır. Kariyerine kayropratik doktoru olarak başlamış ve arkasından 200 farklı disiplinde Yaşam ve Sağlığın Evrensel Prensipleri adını verdiği çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda uluslararası bir konuşmacı olan Dr. Demartini, dinleyicilerine aydınlatıcı perspektifi, insan doğası ile ilgili mizahi gözlemleri ve pratik önerileri ile yepyeni bir bakış açısı kazandırır. Onun bilgelik dolu sözleri zihinlere ilham verir, kalpleri açar ve insanları harekete geçirir. Koşulsuz sevgi anlayışı ve felsefesi psikolojiyi tekrar şekillendirmektedir. Ayrıca, geliştirdiği devrim niteliğindeki kişisel gelişim metodolojileri dünya üzerindeki milyonlarca kişinin hayatını değiştirmiştir.

Önceki İçerikVera’dan yeni single, ilk bölüm: “Sonsuza Kadar”
Sonraki İçerikUzun Zamandır Çalmıyoruz ve İdil Ateş iş birliğinden çıkan yeni tekli: “Dolunay”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments