Uzun Zamandır Çalmıyoruz ve İdil Ateş iş birliğinden çıkan yeni tekli: “Dolunay”

0

İlk olarak mayıs ayında yayınladığı “Dünya” parçasıyla başladığı uzay konseptli teklilerini ara vermeden paylaşmaya devam eden Uzun Zamandır Çalmıyoruz, bu sefer daha karanlık ve melankolik bir besteyle karşımızda.

Geçtiğimiz ay iki farklı versiyonuyla birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı Yıldızlar parçasıyla yükselişe geçen ve dinleyici kitlesini hızla genişletmeye devam eden UZÇ; bu yıl paylaştığı “Gücüme Gidiyor” ve “Kayıp Galaksi” adlı iki teklisiyle dikkatleri çeken şarkıcı, şarkı yazarı İdil Ateş’in de konuk vokal olarak yer aldığı Dolunay adlı yeni parçasını, 30 Ekim tarihinde BBI Music Co. etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

Denizcan Özdemir ve Lütfican Umut’un 2018 yılında kurduğu Uzun Zamandır Çalmıyoruz, 2020 yılında vokal olarak Giray Darga’nın da gruba eklenmesiyle birlikte üretimlerini hızlandırarak dinleyicileriyle paylaşmaya devam ediyor. 

UZÇ, yeni teklisi Dolunay’ı daha önce paylaştığı Dünya, Güneş, Yıldızlar parçalarıyla birlikte beş parçadan oluşan bir EP altında toplamaya hazırlanıyor.

Vokal, Altyapı: Giray Darga
Konuk Vokal: İdil Ateş
Davul, Klavye: Denizcan Özdemir
Gitar, Mix, Mastering: Lütfican Umut

Söz: Giray Darga, İdil Ateş
Müzik: Giray Darga
Label: BBI Music Co.

Önceki İçerikYolunuzdan çekilin ve geçmişinizin kurbanı değil, geleceğinizin mimarı olun: “Dönüştüren Deneyim”
Sonraki İçerikVirüs şimdi de Avrupa ve Amerika’daki müzeleri vurdu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments