3. sezonu kritik bir soruyla selamlayan sıra dışı bir dizi: After Life

Ricky Gervais, son sezonu cuma yayımlanan Netflix dizisi "After Life"ın bir sahnesinde fazla ileri gidip gitmediği hakkında konuştu.

0

Netflix’in popüler dizisi ‘After Life’ın üçüncü ve son sezonu yayına girdi. After Life yıldızı Tony Way, 3. sezonda Ricky Gervais’in “çok ileri gidip gitmediğini” sorgulamasına neden olan sahneyi açıkladı.

Gervais yaratıcısı olduğu Netflix kara komedisinde başrol oynuyor. Dizi eşinin ölümünden sonraki dönemle baş eden Tony adındaki adamı konu alıyor.

Tony, acısını dünyayı istediğini yaparak cezalandırmak için kullanırken fotoğrafçı Lenny’yi oynayan Way, yeni dizide işlerin biraz aşırı olabileceğini düşündükleri bir an olduğunu itiraf etti. Söz konusu sahnede Tony, Lenny’nin göbeğine üfleyerek ağzıyla ses çıkarıyor. Digital Spy’a konuşan Way, “Ricky’nin bunu yüksek sesle söylediğini duyduğum tek andı” dedi.

Way o anı şöyle anımsadı: “Çekimlerin ortasında kazağımı kaldırdım ve o da sanki küçük bir çocukmuşum gibi dilini çıkarıp göbeğime üfleyerek ses çıkardı ve bir anda kafasını kaldırıp ‘Çok mu ileri gittim? Bir sorun yok değil mi?’ diye sordu: “Bence sorun yok, bunu yapmaya devam etmeli ve ne olacağını görmeliyiz. İşe yaramazsa her zaman çıkarabilirsin.”

Way şöyle devam etti: “Bence o sahne epey önceden yazılmıştı. Göbeğe üflemeyse o kadar eski değildi… Bu, açıkça Ricky’nin yersiz korkusuydu, çok fazla gürültü yapan kişiler… Ama bu sahne giderek daha da tuhaf bir hal aldı ve prova aldıkça sonunda bunu yaptı.”

After Life’ın 3. sezonuna iki yıldız verdiği incelemesinde The Independent’tan Louis Chilton, gösterinin “duygusallığa saplandığını” ve bir zamanlar yaptığı gibi derinden etkilemeyi başaramadığını yazdı.

After Life şu anda Netflix’te izlenebilir.

AFTER LIFE

Önceki İçerikSerdar Aras Şahin’in ilk kitabı: “Limitli Hayatlar”
Sonraki İçerikKaan Tangöze’den ikinci akustik solo albüm “Aşık Mahzuni Şerif Türküleri”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments