After Work’ten çevrimiçi gezilebilen sergi: Temas

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsünün getirisi olarak evlere kapanmamızdan ilham alan ''temas'' sergisinini kimse ile fiziksel temasa girmeden geziliyor.

0

Genç yaratıcılardan Yasin Arıbuğa ve Sude Belkıs‘in yeni kurduğu bir oluşum olan After Work, web sitesi üzerinden ”Temas” adındaki ilk online sergisini açtı.

Bu ikilinin yanında Piknik Works, Asena Doğan, Glennis, Yağmur Güçlü ve Selin Çınar‘ın 3D, grafik, illustrasyon gibi farklı alanlarda işlerin buluştuğu sanal bir ortam yaratıldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsünün getirisi olarak evlere kapanmamızdan ilham alan ”temas” sergisinini kimse ile fiziksel temasa girmeden geziliyor. Sergiyi aşağıdaki bağlantıdan deneyimleyebilirsiniz.

AFTER WORK;

Yasin Arıbuğa ve Sude Belkıs tarafından kurulan; sanat, dijital tasarım, video, fotoğraf ve yaratıcı fikirler üzerine yaratılan bir çatı olarak adlandırılıyor. Mottosu ”bağımsız işler vardiyası” olan ekip, işbirlikleri ve gönüllü projeler yaratarak büyümeye devam ediyor. After Work’u Instagram’dan takip edebilirsiniz: www.instagram.com/afterwork.aep

Önceki İçerikPanøpsis’den yeni tekli: “Yearn for the Day”
Sonraki İçerikTimsah’ın Gözyaşları’ndan yeni tekli: Dedi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments