Ataşehirli gençler “19 Mayıs Gençlik Orkestraları Festivali”nde

Şef Umut Kahraman yönetimindeki Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası, programında Nevit Kodallı'nın "Güzelleme" adlı eserini yorumlayacak.

0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında “19 Mayıs Gençlik Orkestraları Festivali” düzenleniyor.

Festivale, bünyesinde orkestrası olan belediyeler ve kurumlar katılıyor. Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrasının da yer aldığı festivalde Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası, Barış İçin Müzik Orkestrası gibi orkestralar da yer alacak.

Ataşehir Belediyesi‘nin “Sanat Eğitimini Mahallenize Getiriyoruz” projesi kapsamında, Ataşehir‘in mahallelerinde bulunan merkezlerde müzik eğitimi alan yetenekli çocuklar ve gençlerin kültürel, sanatsal ihtiyaçlarını karşılamak, kendilerini ifade etmelerine ve geliştirmelerine imkân sunmak amacıyla kurulan Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “19 Mayıs Gençlik Orkestraları Festivali”nde 18 Mayıs Pazartesi günü saat 12.30’da sahne alacak.

Şef Umut Kahraman yönetimindeki Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası programında Nevit Kodallı‘nın “Güzelleme” adlı eserini yorumlayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “19 Mayıs Gençlik Orkestraları Festivali”ni İBB TV‘de izleyebilirsiniz.

Önceki İçerikGorgon Dergisi’nin 11. sayısı çıktı
Sonraki İçerikAtaşehirli gençler “19 Mayıs Gençlik Orkestraları Festivali”nde
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments