Ben Affleck ve Gal Gadot’tan “Adalet Birliği” kampanyasına tam destek

0

Ben Affleck ve Gal Gadot’un da aralarında bulunduğu Justice League: Adalet Birliği (Justice League) oyuncuları, hayranların “Snyder Versiyonu” diye adlandırdığı, yönetmenin kurguladığı versiyonun yayımlanması çağrısında bulundu.

Filmde Batman ve Wonder Woman’ı canlandıran Affleck ve Gadot, #ReleaseTheSnyderCut (Snyder versiyonunu yayımlayın) hashtagine tweet atarak hayranların sosyal medya kampanyasına açık destek verdi. Justice League: Adalet Birliği’nin yönetmeni Zack Snyder ve Cyborg’u canlandıran oyuncu Ray Fisher da kampanyı benzer şekilde desteklemişti.

Filmde Batman ve Wonder Woman’ı canlandıran Affleck ve Gadot, #ReleaseTheSnyderCut (Snyder versiyonunu yayımlayın) hashtagine tweet atarak hayranların sosyal medya kampanyasına açık destek verdi.

Justice League: Adalet Birliği’nin yönetmeni Zack Snyder ve Cyborg’u canlandıran oyuncu Ray Fisher da kampanyı benzer şekilde desteklemişti.

Bu tweetler, filmin 2017’de vizyona girmesinin ardından hayranların Snyder’ın orijinal versiyonunun yayımlanması çağrısıyla başlattığı kampanyaya en üst düzey destek oldu.

Kızının ölümünün, çekimin tamamlanmasının ve aylar süren post-prodüksiyon çalışmaların ardından Snyder yapımdan çekilmişti. Daha sonra post-prodüksiyonu tamamlamak ve yeniden çekimleri yönetmek için Buffy the Vampire Slayer’ın yaratıcısı ve Yenilmezler’in (The Avengers) yönetmeni Joss Whedon işe alınmıştı. Fakat Whedon’ın projeye dahil olmasının Snyder’ın asli tasavvurunu epeyce değiştirdiğine inanılıyor. Bunun sonucu olarak da orijinal “Snyder versiyonu” Justice League: Adalet Birliği hayran çevrelerinde efsaneleşmiş bir konum kazanmış durumda.

“Snyder versiyonunun” hayranlarına filmin temelde farklı bir kurgusunun hiç olmadığı ısrarla vurgulanıyordu fakat bu farklılığın varolduğu geçen aylarda açıkça doğrulandı. Snyder, kendi filminin farklı bittiğini açıklarken, Aquaman’i hayat veren oyuncu Jason Mamoa, Snyder’ın filmini gördüğünü ve yayımlanmasını desteklediğini açıklamıştı.

Kasım başında yaptığı açıklamada Mamoa, “Bence seyircinin bunu görmesi lazım. Şahsen Warners ve DC’ye minnettarım ve bununla ilgili nasıl hissediyorlar bilmiyorum. Ama bir hayran olarak bunu görebilmiş olduğum için çok, çok mutluyum” demişti. Hayranlar şu sıralar “Snyder Versiyonu’nun” Warner Bros’un yakında piyasaya çıkacak online içerik platformu HBO Max’te yayımlanmasını umuyor.

HBO Max’in izleyicileri mecraya çekme hedefiyle Friends’in senaryosuz bir yeniden buluşma içeriği planladığı bilgisi geçen hafta doğrulanmıştı.

Şafak Küçüksezer / Independent Türkçe
Önceki İçerikKreas ile lounge esintili “Ojuvi”
Sonraki İçerikAntik Çağ’ın Güney Amerikası’nda mağara dışına çıkan gizem: Dev canavar betimlemeleri
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments