Biletix: “Özlem bitiyor, etkinliklerde buluşuyoruz.”

Eğlence sektörünün ve sanatseverlerin tekrar normale dönmeye başlayacağı yeni dönemde Biletix, heyecanını yayınladığı bir video paylaşımı ile duyurdu.

0

Türkiye’nin ‘ilk’ bilet, yönetim, satış ve dağıtım ağı olan Biletix, eğlence sektörüne ve sanatseverlere hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemi sürecinin hız kesip normal hayata dönüş hazırlıklarının başlamasının ardından Biletix, etkinliklerle izleyicileri buluşturmak için hazır. Sanatı özleyerek geçirdiğimiz zamanı eğlence sektörünün tüm bileşenlerine fayda sağlayacak çalışmalarla geçiren Biletix, eğlence severlerin gönül rahatlığı ile eğlenmesi için hazırlıklarını tamamladı ve Youtube kanalında yayınladığı filmle etkinliklerde yeniden buluşmak için sabırsızlanıyoruz dedi.

Biletleme sürecini ve sistemini  tamamen dijitalleştirerek teması ortadan kaldıran Biletix, hem sanatseverlerin etkinliklere güvenle katılmasını sağlıyor hem de  daha sağlıklı ve yeşil bir dünya için sorumluluk alıyor.

“Canlı her zaman daha heyecanlı!”

Filmde, pandemi sürecinin etkilediği eğlence sektörüne vurgu yapan Biletix, eğlence ve sanat tutkunlarını etkinliklerle buluşturmak için ‘Canlı her zaman daha heyecanlı!’’ mottosuyla ‘’Çünkü biz 21 yıldır sanatçıları, sanatseverleri, organizatörleri ve en önemlisi sanatı ayakta tutmak için heyecanla çalışıyoruz. Bu coşkumuza yeniden ortak olacağınız günler kapıda. Yakında buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Bizim önceliğimiz gönül rahatlığıyla eğlenmeniz, bilet alışverişinizi daha güvenli bir deneyime dönüştürmek için hazırız. Tıpkı 21 yıldır olduğu gibi’’ diyerek hazır ve heyecanlı olduğunu belirtiyor.

Önceki İçerikNemf’den “Koza”
Sonraki İçerik“Rainbow45 Records” 10 yaşında
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments