Bozcaada Caz Festivali bireysel destekçilerini arıyor

Bozcaada Caz Festivali, Patreon hesabında başlattığı bir kampanya ile seyircisini festivale destek olmaya çağırıyor.

0

Gelecek yıl 16-18 Temmuz tarihleri arasında 5.si gerçekleşecek Bozcaada Caz FestivaliPatreon hesabında başlattığı bir kampanya ile seyircisini festivale destek olmaya çağırdı. “Festivalde senin de imzan olsun” çağrısıyla başlatılan kampanya, festivalin seyircisiyle gönül bağını, seyircinin de festivale olan aidiyet duygusunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bozcaada Caz Festivali, Patreon hesabında başlattığı bir kampanya ile seyircisini festivale destek olmaya çağırıyor. “Festivalde senin de imzan olsun” çağrısıyla başlatılan kampanyaya katılanlar, festivalin sürdürülebilirliğine ve içeriklerin geliştirilmesine destek olurken, gelecek yıl 16-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek 5. Bozcaada Caz Festivali’ne özel avantajları da yakalayacaklar.

“Festivali birlikte geliştirelim”

Bireysel desteğin festivalin sürdürülebilirliğine yardımcı olduğu kadar, seyircinin aidiyet duygusunu da güçlendireceğini belirten festival yaptığı açıklamada, “Dört yıl gibi kısa bir sürede festivale sıkı sıkıya bağlı, çok özel bir seyirci kitlemiz oluştu. Bu yıl yüz yüze gelemesek de yaz boyunca dijital kanallarımızda yayınlayacağımız özel içeriklerle onlarla olan bağımızı korumaya devam ediyoruz. Seyircimizin Bozcaada Caz Festivali’nin sürdürülebilirliği ve içeriklerinin gelişmesi konusunda bireysel destekçi olmayı seçmesi bizim için çok kıymetli. Aidiyet duygusunu da, etkileşimimizi de güçlendirecek bu destek sayesinde uzun yıllar devam edecek bir festivali birlikte geliştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Müzikten sinemaya, güncel sanattan çizgi romana, birçok alandan bağımsız sanatçı ve festivalin desteklendiği kitlesel fonlama platformu Patreon‘da başlatılan kampanyada Toprak, Güneş, Deniz, Rüzgâr ve Ada kategorilerinde paketler yer alıyor. Destek paketleri Bozcaada Caz Festivali’nin içeriklerinin geliştirilmesine ve devamlılığına katkı sunarken, seyircisine de festival biletlerinde öncelik ve indirim hakkı, sanatçılardan imzalı hediyeler, festival zamanı Bozcaada’da özel ayrıcalıklar gibi birçok avantaj da sağlayacak.

“Nasılız?” ile sohbete devam

allaturca, 3dots ve fermente’nin ortaklığıyla düzenlenen Bozcaada Caz Festivali, müzik, sinema, gastronomi ve sanat dünyasından isimleri buluşturan sohbet serisi “Nasılız?” ile YouTube ve Instagram kanallarında, BCF Keşif podcast’leri ile de Spotify’da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. 16-18 Temmuz 2021 tarihleri arasında 5.si gerçekleşecek festivalin biletleri biletix’te satışta. Detaylı bilgi için bozcaadacazfestivali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bozcaada Caz Festivali’ni Takip Edin;

Önceki İçerikBorusan Sanat: “Yeni sezonda, yeni normalde sizinleyiz”
Sonraki İçerikBozcaada Caz Festivali bireysel destekçilerini arıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments