“Bridgestone Studio” geri dönüyor

Bridgestone Studio, yepyeni bölümleriyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

0

YouTube’un müzik iletişiminde örnek proje olarak gösterdiği Bridgestone Studio, yepyeni bölümleriyle müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye lastik sektörünün mobilite lideri Brisa’nın pandemi döneminde Bridgestone markası ile hayata geçirdiği projesi Bridgestone Studio yeni içeriklerle geri dönüyor. Müziğin birleştirici gücünden yararlanarak tüketicileri ile müzik üzerinden bağ kurmaya devam eden Bridgestone Studio, bugüne dek yayınladığı toplam 17 bölümde farklı müzik türleriyle tanıdığımız müzisyenleri konuk ederek, müzik iletişimini başka boyuta taşıdı.

Bugüne kadar Youtube 28 milyon kez izlenme, Spotify’da ise 19 milyon kez dinlenme elde eden Bridgestone Studio, yeni sezonunda da iddialı geliyor.

“Bridgestone Studio”da müzik ve sohbet bir arada

İzleyicisiyle “Kusursuz Performans” diyerek yeniden bir araya gelmeye hazırlanan Bridgestone Studio’nun ilk bölümünde Selin ve Kerem Akdağ, “Ah Canım Vah Canım” şarkısını yorumlayacak. Evdeki Saat, Lalalar, Kum ve Gülinler gibi ünlü isim ve gruplar da sevilen şarkılara yeniden hayat verecek. Bu keyifli deneyimin ev sahibi ve müzik direktörü Kaan Düzarat, kurucusu olduğu müzik stüdyosu ve plak dükkanı Analog Kültür’de konuklarla müzik üzerine sohbet edecek, şarkıların hazırlanma süreçlerinin perde arkası da Bridgestone Studio’da yer alacak.

Bölümlerine konu olan şarkılar radyolar tarafından “yılın en iyisi” seçilen, katıldığı tüm yaratıcılık, iletişim ve pazarlama yarışmalarından ödüllerle dönen program ve şarkılar için hazırlanan performans klipleri Bridgestone Türkiye Youtube kanalından izlenebiliyor, şarkıları ise Bridgestone Spotify hesabından ayrıca dinlenebiliyor.

Önceki İçerikAliyah’tan yeni şarkı: “VADİ (feat. KAAN)”
Sonraki İçerikMegisti Kaş Swim Race’te kürsünün sahipleri belli oldu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments