Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (10 Kasım 2023)

Sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli, 5 film vizyona girdi.

0

Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra, 10 Kasım 2023 Cuma günü vizyona girecek yeni filmler izleyiciyle buluşuyor. Aslan Hürkuş 3: Anka Adası, The Marvels, Troller Hep Beraber (Trolls Band Together), Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası ve Seni Görüyorum filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

ASLAN HÜRKUŞ 3: ANKA ADASI

Yönetmen: H. Sinan Güngor, Semih Turalı, Halil Öztürk
Formatlar: 2D, GoldClass, Premium Cinema
Tür: Animasyon
Süre: 1 sa 31 dk

Çocukları ve animasyon tutkunlarını sinemaya getirecek Aslan Hürkuş 3: Anka Adası, Hürkuş ve arkadaşlarının yeryüzüne düşen bir gök taşının yaydığı manyetik alanla birlikte canlanan drone’lara karşı mücadelesini konu ediniyor. Ege Bölgesi’nde bir adada bilim insanı Fikret ile birlikte görevde olan Anka, adaya düşen göktaşıyla canlanan drone’larla karşı karşıya kalır. Yusufçuk liderliğindeki drone’lar, tüm uçan araçları emirleri altına almak ister. Anka’nın düştüğü zor durumda onun yardımına Aslan, Hürkuş ve arkadaşları yetişir…

THE MARVELS

Yönetmen: Nia DaCosta
Oyuncular: Zawe Ashton, Samuel L. Jackson, Brie Larson
Formatlar: 2D, 3D, 4DX, Dublajlı, GoldClass, IMAX, Premium Cinema, Altyazılı
Tür: Aksiyon
Süre: 1 sa 45 dk

Nia DaCosta yönetmenliğinde vizyona girecek The Marvels, Captain Marvel’ın yeni maceralarını konu ediniyor. Çalınan kimliğini geri alan Carol Danvers, Yüce Zeka’dan intikamını alır. Ancak sonrasında zorlu bir görevi üstlenmek zorunda kalan süper kahraman, bir Kree devrimcisini solucan deliğine gönderince güçleri birbirine karışır. Dünyayı kurtarmak Captain Marvel, Ms. Marvel ve S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau birlikte hareket etmek durumunda kalırlar.

TROLLER HEP BERABER

Orijinal Adı: Trolls Band Together
Yönetmen: Walt Dohrn, Tim Heitz
Formatlar: 2D, 3D, 4DX, Dublajlı, GoldClass, Sky Auditorium, Tempur
Tür: Animasyon
Süre: 1 sa 32 dk

Haftanın bir diğer animasyon filmi Troller Hep Beraber (Trolls Band Together), iki film boyunca mücadelelere atılan ve sonunda evlenen Poppy ve Branch çiftinin yeni serüvenini anlatıyor. Branch’in kardeşi Flloyd, müzik yeteneklerinden dolayı bir çift kötü pop star karakteri tarafından kaçırılır… Bunun üzerine Branch ve Poopy, diğer kardeşlerle yeniden bir araya gelerek Flloyd’u kurtarmak üzere korkunç ve duygusal bir yolculuğa çıkarlar.

VATİKAN'IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI

Yönetmen: Okan Ege Ergüven
Oyuncular: Edanur Hancı, Reşat Hacıahmetoğlu, Ömür Arpacı
Formatlar: 2D
Tür: Komedi
Süre: 1 sa 28 dk

Haftanın komedi filmlerinden Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası, sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız olarak görülen bir görevi gerçekleştirmeye çalışan Temel’in hikayesini konu ediniyor. En büyük hayali sevdiği kızla evlenmek olan Temel, sevdiği kızla evlenebilmek için kızın babasını Müslüman yapmak zorundadır. Ne olursa olsun sevgilisiyle evlenmeye kararlı olan Temel, bu imkansız görevi yerine getirmek için eğlenceli bir maceraya atılır.

SENİ GÖRÜYORUM

Yönetmen: Ender Mıhlar
Oyuncular: Hakan Salınmış, Melis Birkan, Feyyaz Duman
Formatlar: 2D
Tür: Dram
Süre: 2 sa

Ender Mıhlar’ın yönettiği, oyuncu kadrosunda Feyyaz Duman, Melis Birkan, Hakan Salınmış’ın yer aldığı Seni Görüyorum, evlerinden İstanbul’a gelip burada kendilerine farklı hayatlar kuran üç kardeşin hikâyesini konu ediniyor. Doğup büyüdükleri yerden ayrılıp İstanbul’a yerleşen üç kardeş, zor zamanların ardından hayatlarını yoluna koyar. Ancak ünlü bir aktör olan Kaan’ın hastalığı bu durumu değiştirecektir. Yaşayacağı az bir zamanı kalan Kaan’ın tek isteği, kızına kendini hep hatırlayabilmesi için bir film çekmektir. Kaan kızına hatıra bırakacağı bu filmi çekebilmek için tüm aile üyelerini bir araya getirir ve zorlu bir sürece başlar…

Önceki İçerikTuna Özkaragöz’ün solo sergisi: Transfer
Sonraki İçerikDubai Design Week 2023
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments