Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (12 Ocak 2024)

Sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli, 7 film vizyona girdi.

0

Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra, 12 Ocak 2024 Cuma günü vizyona girecek yeni filmler izleyiciyle buluşuyor. Kolpaçino 4 4’lük, Tay 2: Ebabil Takımı, 3391 Kilometre, Arıcı: Ölüm Kovanı (The Beekeeper), Yaşam Koçu, Narsistle Aşk (Just The Two of Us) ve 3310’dan Tüm Birimlere filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

ARICI: ÖLÜM KOVANI

Orijinal Adı: The Beekeeper
Yönetmen: David Ayer
Oyuncular: Josh Hutcherson, Jason Statham, Jeremy Irons
Formatlar: 2D, 4DX, Dublajlı, GoldClass, IMAX, Premium Cinema, ScreenX, Sky Auditorium, Altyazılı, Tempur
Tür: Gerilim
Süre: 1 sa 45 dk

2024’ün ilk büyük aksiyon filmi Arıcı: Ölüm Kovanı (The Beekeper), eski bir özel servis ajanı olan Adam Clay’ın sevdiği insanların dolandırılması üzerine intikam almasını konu ediniyor. Jason Statham, Jeremy Irons, Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Minnie Driver ve Phylicia Rashad’tan oluşan usta oyuncu kadrosuna sahip film, “Beekeeper” olarak bilinen, arıcılık mitolojisine derinden bağlı güçlü ve gizli bir örgütün eski bir ajanının başından geçenleri anlatıyor.

3391 KİLOMETRE

Yönetmen: Deniz Enyüksek
Oyuncular: Ahmet Haktan Zavlak, Derya Pınar Ak, Cavit Çetin Güner
Formatlar: 2D, GoldClass, Premium Cinema, Skybox, Starium
Tür: Aşk
Süre: 1 sa 49 dk

Haftanın dram türündeki filmlerinden Deniz Enyüksek yönetmenliğinde vizyona girecek 3391 Kilometre, birbirlerinden kilometrelerce uzakta olmalarına rağmen, sevginin güçlü bağını hissedebilen iki gencin hikayesini konu ediniyor. İsmini yaşadığı güzel şehirden alan 18 yaşında genç bir kız olan İzmir, sosyal medya üzerinden Ege ile tanışır ve ikisinin hayatında da her şey değişir. Birbirlerini görmeden, duymadan gece gündüz konuşan İzmir ve Ege, aralarındaki mesafelere rağmen aşkın imkansız olmadığını keşfederler.

KOLPAÇİNO 4 4'LÜK

Yönetmen: Kamil Çetin
Oyuncular: Serkan Şengül, Aydemir Akbaş, Şafak Sezer
Formatlar: 2D, GoldClass, ScreenX, Sky Auditorium, Starium
Tür: Komedi
Süre: 1 sa 38 dk

Kolpaçino serisinin dördüncü filmi Kolpaçino 4 4’lük, kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu ediniyor. Artık aralarındaki husumete bir son vermek isteyen Özgür ve Sabri, hesaplaşmak için bir mekanda buluşmaya karar verir. Nişanlanmadan önce son bir kumar gezisi organize etmek isteyen Tayfun, bu özel gecede kendisine eşlik etmesi için Özgür’ü davet eder. Ancak aynı mekana Vural ve adamlarının da gelmesi işlerin içinde çıkılmaz bir hal almasına neden olur…

TAY 2: EBABİL TAKIMI

Yönetmen: Nurullah Yenihan
Formatlar: 2D, GoldClass, Premium Cinema
Tür: Animasyon
Süre: 1 sa 18 dk

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek Tay 2: Ebabil Takımı, ulak atı olmaya çalışan Tay’ın hikayesini konu ediniyor. En büyük hayali annesi Şiraz’ın izinden giderek bir ulak atı olmak olan Tay, Kudüs’ten Mekke’ye macera dolu bir yolculuğa çıkar. Ulak atı olmak için yeteneklerini geliştirmeye çalışan Tay’ın bu sırada annesi Şiraz ile yaşadığı zorluklar ve karşılaştığı kötü adamlar, onun hedefine daha çok bağlanmasını sağlar. Bu sırada önemli bir belgeyi ele geçiren Tay, belgeyi Mekke’deki Komutan Ammara’ya ulaştırmaya çalışırken kendisini türlü olayların içerisinde bulur.

YAŞAM KOÇU

Yönetmen: Burak Kuka
Oyuncular: Bülent Çolak, Doğu Demirkol, Yağmur Tanrısevsin
Formatlar: 2D, GoldClass, VIP
Tür: Komedi
Süre: 1 sa 37 dk

Doğu Demirkol senaristliğinde, Burak Kuka yönetmenliğinde vizyona girecek haftanın komedi filmlerinden Yaşam Koçu, kendisini bir anda Türkiye’nin en popüler yaşam koçu olarak bulan bir adamın hikayesini konu ediniyor. Hedeflerini gerçekleştirmek için çabalayan genç bir kadın olan Helin, kariyerinde ilerlemek için çareyi Yaşam Koçları’nda arar. Bu konuyla dalga geçen arkadaşı Cafer’le bir gün parti çıkışı yakalandıkları magazincilerin “sevgili misiniz?” sorusuna Cafer’in “Yaşam Koçu”yum cevabını vermesiyle ikisinin de hayatı baştan aşağı değişir. Helin’in kariyerindeki değişimin de etkisiyle Cafer bir anda Türkiye’nin en popüler yaşam koçu haline gelir.

NARSİSTLE AŞK

Orijinal Adı: Just The Two of Us
Yönetmen: Valérie Donzelli
Oyuncular: Dominique Reymond, Virginie Efira, Melvil Poupaud
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Dram
Süre: 1 sa 45 dk

Blanche, Grégoire ile tanıştığında ideal eşini bulduğunu düşünür. Tutkuyla birbirlerine bağlanırlar, aynı eve çıkar, birlikte Blanche’ın ailesinden uzağa taşınırlar; artık yeni bir hayata başlamışlardır. Ama zaman geçtikçe Blanche kendini bu son derece sahiplenici ve tehlikeli adamın pençelerinde bulur. Grégoire’ın görünüşteki sakinliğinin altında hasta ruhlu, karanlık, her şeyi kontrol ettiğini düşünen bir canavar yatmaktadır.

3310’DAN TÜM BİRİMLERE

Yönetmen: Mazlum Yiğit
Oyuncular: Ayhan Taş, Hakan Meriçliler, Hülya Diken
Formatlar: 2D
Tür: Dram
Süre: 1 sa 30 dk

Diyarbakır’a atanan emniyet müdürü bir süre halkın içinde gizlenip şehri tanımaya başlar. Her geçen gün halkı daha çok sevip, halkın da gücünü arkasına alır. Ama bu durum bazılarının işine gelmediği için bütün okların müdüre yöneltmesine sebep olur ve bir anda kendini büyük bir savaşın içinde bulur.

Önceki İçerikBerk Kır’ın ilk kişisel sergisi: “Dışarıda Yakınlık”
Sonraki İçerikYapay zekâ çizgi roman ile buluştu: “Cosmic Comic”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments