Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (13 Ocak 2023)

Sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli, 6 film vizyona girdi.

0

Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra, 13 Ocak 2023 Cuma günü vizyona girecek yeni filmler izleyiciyle buluşuyor. Servet Operasyonu (Operation Fortune: Ruse de guerre), İllegal Hayatlar, Tamiri Mümkün, Megan (M3GAN), Ammar 3: Cin Kabilesi ve Aİ (EO) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

SERVET OPERASYONU / OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE

Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Hugh Grant, Aubrey Plaza, Jason Statham
Formatlar: 2D, Dublajlı, GoldClass, Altyazılı, VIP
Tür: Aksiyon
Süre: 114 Dakika

Ünlü yönetmen Guy Ritchie’nin yönettiği ve Jason Statham’ın başrolde oynadığı Servet Operasyonu (Operation Fortune: Ruse de guerre), MI6 ajanı olan Orson Fortune ve ekibinin aksiyon dolu hikâyesini anlatıyor. Orson Fortune ve ekibine, dünyayı tehdit edecek düzeyde ölümcül olan bir silahı yok etmek için görev veriliyor. Ancak bu tehlikeli silah, milyarder bir silah tüccarının elindedir.

SERVET OPERASYONU / OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE

İLLEGAL HAYATLAR

Yönetmen: Cenk Çelik
Oyuncular: Mehmet Kahraman, Mahsun Karaca, Şahin Sarsu
Formatlar:
 2D, GoldClass, MPX, Premium Cinema, Tempur
Tür: Komedi
Süre: 104 Dakika

Komedi tutkunlarının beğenisini kazanacak İllegal Hayatlar, kaçak bir kumarhanenin sahibi olan Mahsun’un eğlenceli hikâyesini anlatıyor. Kumarhanesine yapılan polis baskınlarını önlemekte zorlanan Mahsun, bu baskınlarla baş edebilmek için sahte bir siyasi parti kurmaya karar veriyor. Siyasi partinin diğer insanlardan çok fazla ilgi görmesi üzerine Mahsun, kendini politika dünyasının ortasında buluyor.

İLLEGAL HAYATLAR

TAMİRİ MÜMKÜN

Yönetmen: Recep Yılmaz
Formatlar: 2D, GoldClass, Sky Auditorium, Skybox, Starium, Tempur
Tür: Müzik
Süre: 113 Dakika

Yönetmen koltuğunda Recep Yılmaz’ın oturduğu konser filmi Tamiri Mümkün, ünlü rock müzik grubu olan Mor ve Ötesi’nin Beşiktaş İnönü Stadı’nda 35 bin kişiye verdiği konserin sinema filmine dönüştürülmüş hali. Geceyi unutamayanlara o özel anları tekrar yaşatacak olan film, konseri kaçıranlara da tarihi geceyi görme fırsatı sunuyor.

TAMİRİ MÜMKÜN

MEGAN / M3GAN

Yönetmen: Gerard Johnstone
Oyuncular: Violet McGraw, Amie Donald, Allison Williams
Formatlar: 2D, GoldClass, Altyazılı
Tür: Korku
Süre: 102 Dakika

Yönetmenliğini Gerard Johnstone’nin yaptığı yabancı korku filmi Megan (M3GAN), bir oyuncak şirketinde çalışan zeki robotikçi Gemma’nın başından geçenleri anlatıyor. Yapay zekayı kullanarak bir insan gibi hareket edebilen oyuncak bebek Megan’ı geliştiren Gemma, 8 yaşındaki yeğeni Cady’e bakması için Megan prototipini Cady ile eşleştiriyor. Ama onun bu hatalı kararı akıl almaz sonuçlar ortaya çıkarıyor.

MEGAN / M3GAN

AMMAR 3: CİN KABİLESİ

Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş
Oyuncular: Reyhan İlhan, İzzet Çivril, Naz Gedik
Formatlar: 2D
Tür: Korku
Süre: 81 Dakika

Bu hafta vizyona girecek ikinci korku filmi olan Ammar 3: Cin Kabilesi, sevdiği çocuğu elde etmek isteyen yirmi yaşındaki Zemherin’in hikâyesini işliyor. Arkadaşı Şule ile birlikte Ammar cinlerinden yardım alarak büyü yaptıran Zemherin, cinlerden istediği şeyi alıyor. Fakat cinler bu büyüyü yaparken, herkesin hayatını içinden çıkılmaz koca bir kâbusa çeviriyor.

AMMAR 3: CİN KABİLESİ

Aİ / EO

Yönetmen: Jerzy Skolimowski
Oyuncular: Sandra Drzymalska, Tomasz Organek, Mateusz Kościukiewicz
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Dram
Süre: 86 Dakika

Polonyalı usta sinemacı Jerzy Skolimowski’nin yönettiği dram filmi Aİ (EO), hüzünlü bir eşeğin kocaman gözlerinden dünyanın halini sinema perdesine aktarıyor. Polonya’da bir sirkte doğan eşek, yaşamı boyunca çok iyi ve çok kötü insanlarla karşılaşıyor. Çok mutlu olduğu zamanlarda, felaketlere uğradığı zamanlarda oluyor. Ancak o her şeye rağmen masumiyetini hiç kaybetmiyor.

Aİ / EO

Önceki İçerikAsırlar öncesine uzanan bir aşk hikâyesi: “Şahmaran”
Sonraki İçerikGüneşli Ânlar | Golden Hours
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments