Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (21 Ekim 2022)

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 5 film vizyona girdi.

0

Paribu Cineverse, bu Cuma birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan komediye, dramdan animasyona, bilim kurgudan korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverler farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Black Adam, Bandırma Füze Kulübü, Utanç, Mihrez 2: Cin Padişahı ve İyi Şanslar Leo Grande (Good Luck to You, LeoGrande) filmlerinin vizyona gireceği 21 Ekim Cuma gününün vizyon programı paribucineverse.com üzerinden takip edilebiliyor.

ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

Yönetmen: Yunus Emre Çakır, H. Sinan Güngor, Semih Turalı
Formatlar: 2D, Cinemini, GoldClass, MPX, Premium Cinema, Skybox, Starium
Tür: Animasyon
Süre: 95 Dakika

Animasyon tutkunlarının ve çocukların ilgisini çekecek Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Gökbey ile bir araya gelen Aslan’ın, Kapadokya’dan başlayıp ülkenin dört bir yanında devam eden serüvenini konu ediniyor. 95 dakikalık heyecanlı bir serüvene çıkaran animasyon filmi; göz alıcı, güçlü ve dost canlısı bir helikopter olan Gökbey’in kurtarılma mücadelesini anlatıyor.

ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

BLACK ADAM

Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Oyuncular: Viola Davis, Sarah Shahi, Dwayne Johnson
Formatlar: 2D, 4DX, Dublajlı, GoldClass, IMAX, MPX, Premium Cinema, Sky Auditorium, Skybox, Starium, Altyazılı, VIP
Tür: Aksiyon
Süre: 127 Dakika

Warner Bros. yapımı bilim kurgu filmi olan Black Adam, JaumeCollet-Serra yönetmenliğinde vizyona giriyor. Dwayne Johnson, Sarah Shahi ve Pierce Brosnan gibi ünlü isimlerin rol aldığı film, Mısır tanrılarının kudretine denk özel güçler kazandıktan sonra hapsedilen ve 5000 yıllık tutsaklıktan sonra günümüzde zincirlerinden kurtulan anti-kahraman Black Adam’ın hikâyesini anlatıyor.

BLACK ADAM

BANDIRMA FÜZE KULÜBÜ

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Oyuncular: Erkan Kolçak Köstendil, Aslı Bekiroğlu, Atay Yıldız, Alina Boz, Deniz Can Aktaş
Formatlar: 2D, GoldClass, ScreenX, Sky Auditorium
Tür: Dram
Süre: 113 Dakika

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bandırma Füze Kulübü, altmış yılı aşkın bir süre önce, tüm dünyada uzayla ilgili merakın tavan yaptığı bir dönemde, bir grup liseli genç ve arkadaşlarının Bandırma’da Bandırma Füze Kulübü’nü kurup uzaya roket gönderme hayalini gerçekleştirmelerini konu ediniyor.

BANDIRMA FÜZE KULÜBÜ

UTANÇ

Yönetmen: Kayhan Başoğlu
Oyuncular: Ceyhun Mengiroğlu, Yağmur Akdağ, Övül Özbay
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Korku
Süre: 90 Dakika

İzleyicileri 90 dakikalık bir korku serüvenine çıkartan Utanç, Kayhan Başoğlu yönetmenliğinde vizyona giriyor. Film, dinlenmek için gittikleri tatilde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir ailenin yaşadıklarını konu ediniyor. Şehirden uzakta bulunan bir kulübeye giden ailenin tatili, tekinsiz ve lanetli bir şey tarafından gölgeleniyor ve talihsiz olaylar silsilesi başlıyor.

UTANÇ

İYİ ŞANSLAR LEO GRANDE / GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE

Yönetmen: Sophie Hyde
Oyuncular: Daryl McCormack, Emma Thompson
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Komedi
Süre: 97 Dakika

2022 Sundance Film Festivali’nde açılışını yapan İyi Şanslar Leo Grande (Good Luck to You, Leo Grande)Daryl Mc Cormack ve Emma Thompson’dan oluşan Oscar ödüllü oyuncularıyla vizyona giriyor. Emekli dul bir öğretmen olan Nancy Stokes’un şehir dışında isimsiz bir otelde LeoGrande ile buluşması ve sonrasında cinselliğe dair daha önce deneyimleyemediği şeyleri deneyimlemesiyle farklı bir hal alıyor.

İYİ ŞANSLAR LEO GRANDE / GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE

Önceki İçerikDoctor Who’dan uzun metraj özel bölüm geliyor
Sonraki İçerikGalata Kulesi, PUBG Mobile’a ekleniyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments