Burak Buyruk’tan yeni tekli: “Korkmuyorum”

Burak Buyruk, yeni şarkısı Korkmuyorum'u sevenleriyle buluşturdu.

0

Burak Buyruk’un ilk albümü Yalnızlık Abidesi ve ardından gelen teklisi Bugün’den sonraki yeni teklisi Korkmuyorum, Distrokid aracılığıyla tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Burak Buyruk 22 yaşındayken yazdığı bu şarkıyı şu şekilde anlamlandırıyor: “Korkmuyorum‘un, bireysel anlamda düşünüldüğünde gerçek sevginin karşılıklı duyarlılığı, çabayı, acıya dayanma yetisini, benliği genişletmeyi, karşılıklı büyüme için desteklemeyi içerdiğine dair güçlü bir hatırlatma olduğuna ve toplumsal anlamda düşünüldüğünde de günümüz dünyasının yarattığı ürkütücü, depresif ruh haline, zalimliğe ve sevgisizliğe karşı bir tavır ve her şeye rağmen kendin olmaya güçlü bir çağrı olduğuna ve de bu tavrı şarkının soundu ve yorumla da destekleyebildiğime inanıyorum. Şarkıyı 22 yaşındayken yazmıştım ancak şimdi çıktı. Belki de en derinden bu zamanlarda onu hissettiğim için bu şarkıma çekildim ya da şarkı bu zamanları bekledi benden çıkmak için.”

Şarkıya düzenleme, mix, mastering aşamalarının hepsinde Alper Zengintaş imza attı. Şarkının gitarlarını Emrah Alpat, bas gitarını ise Mete Okay çaldı.

Sevginin gerçek anlamını hali hazırda bilenlerin ve gerçek sevgiyi anlamak için farkında olarak ya da olmayarak bir ilham beklentisi içinde olanların hissedeceği pop rock tekli Korkmuyorum Spotify, Apple Music, Deezer ve YouTube gibi ortamlardan dinlenilebilir.

KORKMUYORUM

Önceki İçerikİlk yerli Amazon Original filmi: “Rüyanda Görürsün”
Sonraki İçerikON: MSGSÜ VitrA Seramik Sanat Atölyesi 2012-2022 Çalışmaları
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments