Burak Sayın ilk teklisi “İmkansız” ile 25 Temmuz’da DorockXL sahnesinde

0

Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page ile aynı sahneyi paylaşan, güçlü ve karakteristik sesine rağmen rock müziğin gizli kalmış sesi Burak Sayın, kendi bestelerini ilk kez müzikseverlerle buluşturuyor.

Sayın’ın önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde yayınlanmaya başladı. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen albümde Akın Eldes gitarıyla, Cengiz Baysal davuluyla güçlü sese eşlik ediyor. Burak Sayın’ın “İmkansız” adlı ilk single’ı, 25 Temmuz Perşembe akşamı Kadıköy Dorock XL’da gerçekleşecek lansman konserinde müzikseverlerle buluşacak.

Rock müzik sanatçısı Burak Sayın’ın önümüzdeki aylarda Sony Music Türkiye/R-Act etiketiyle piyasaya çıkacak albümünün parçaları, single’lar halinde tek tek yayınlanmaya başlandı. Akıncan Eldes prodüktörlüğünde kaydedilen, sanatçının kendi bestelerinden oluşan albümde, usta gitarist Akın Eldes ve usta davulcu Cengiz Baysal’ın da imzaları yer alıyor. Sayın’a, ilk single’ı “İmkansız”da Akın Eldes gitarıyla; önümüzdeki günlerde yayınlanacak ikinci single’ı “Vazgeç”te ise Cengiz Baysal davuluyla eşlik ediyor. Sayın, “İmkansız”ın ardından sırasıyla “Vazgeç” ve “Deliyim” adlı single çalışmalarını müzikseverlerle buluşturacak.

Burak Sayın’ın ilk single’ı “İmkansız”ın klibinin de ilk kez gösterileceği lansman konseri, 25 Temmuz 2019 Perşembe akşamı saat 22.30’da Kadıköy Dorock XL’da gerçekleşecek. Yeni albümünden kayıtları tamamlanan “İmkansız”, “Vazgeç”, “Deliyim” parçalarını ve kayıt aşamasındaki diğer 7 parçayı seslendireceği konserde Sayın, etkilendiği büyük ustaların parçalarını da yeniden canlı olarak yorumlayacak.

“İmkansız”, lansman konserinin ardından 26 Temmuz Cuma günü, tüm dijital platformlarda yerini alacak. Parçanın klibi ise Sony Music Türkiye’nin Youtube kanalından izlenebilecek.

Bilgi için:        

instagram.com/buraksayinofficial

facebook.com/buraksayinofficial

Önceki İçerik“Aşk Tesadüfleri Sever 2″nin çekimleri başladı
Sonraki İçerikRockA’dan Yeni Klip: “Unutulur Her Şey”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments