Burrito Shop’tan “Kışa Merhaba” partili açılış

Burrito Shop, İstanbul'daki şubesinin ardından Alanya'daki yeni şubesini "Kışa Merhaba" partisi ile açtı.

0

Alanya’nın renkli ve lezzet dolu dünyasına yeni bir soluk getiren Burrito Shop, İstanbul’daki başarılı şubesinin ardından Alanya’da da kapılarını açtı. Meksika yemeklerinin eşsiz tatları ve eğlencesiyle meşhur olan Burrito Shop, Alanya halkına unutulmaz bir deneyim sunmaya hazır.

Meksika yemekleri ve Meksika renkleri ile Alanya’nın en dikkat çekici mekanlarından olan Burrito Shop, muhteşem bir parti ile Alanya’nın kış gecelerine de damga vuracağının sinyalini verdi.

Yaz sezonunda kapılarını açan ve kısa sürede adından çokça bahsettiren Burrito Shop, yaz sezonu boyunca devam eden popülaritesini kış aylarında da devam ettireceğe benziyor. Meksika konseptli mekanda geçtiğimiz akşam düzenlenen “Kışa Merhaba” partisi birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Çimen Otel Sokağı olarak bilinen Yenilmez Caddesi’nde hizmet veren mekan, özel menüsü ve sahne programı ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Meksikalı sanatçıların ve dansçıların renklendirdiği geceye katılanlar, Meksika mutfağının en güzel yemeklerini yeme ve eğlenme fırsatını yakaladılar.

Merkezi İstanbul’da bulunan Burrito Shop’un Alanya’daki şubesini işleten Selmin Pediz, “Alanya’da daha önce yapılmamış bir konseptte restoran açarken endişelerimiz vardı, ancak Alanya halkının ilgisi ve sevgisi bu endişelerimizde haksız olduğumuzu gösterdi. Alanya halkı Meksika yemeklerini ve Meksika eğlence tarzını çok sevdi. Menümüz bağımlılık yapıyor. Ayrıca özel eğlence gecelerimiz de çok büyük ilgi görüyor.” dedi.

Burrito Shop’taki Kışa Merhaba Partisi’ne katılanlara ücretsiz yüz boyama yapıldı ve çeşitli hediyeler verildi. Meksikalı şarkıcıların sahne alması ile renklenen gecenin temposu, dansçıların da sahneye çıkması ile doruğa ulaştı. Saat 21.00’de başlayan eğlence gece yarısına kadar ara vermeden devam etti. Geceye katılanlar renkli atmosfer, canlı sahne performansı ve yüksek tempolu eğlence ile unutulmaz bir gece yaşadılar.

Önceki İçerikÇocuk Gözüyle Çanakkale Projesi
Sonraki İçerik“Reacher” ikinci sezonuyla geri dönüyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments