Çağrı Yıldırım’ın yeni albümü: “Yolun Sonunda”

0

Çağrı Yıldırım yeni albümü “Yolun Sonunda”yı yildirimusic etiketi ile yayınladı. Bestesi, sözleri ve düzenlemesi kendisine ait olan sanatçı albümünde varoluş temelinde aşk, ilişkiler vb. gibi insani durumları konu ediyor. Yıldırım’ı yaklaşık 10 yıldır bağımsız olarak müzik çalışmalarıyla karşımıza çıkıyor.

Çağrı Yıldırım, müzik çalışmalarını şöyle ifade ediyor: “Bağımsız olarak başladığım müzik serüvenime halen bağımsız ve hür bir şekilde devam ediyorum. Hayatımın son anına kadar da bu müzik dilini konuşmayı ve onun hakkında daha fazla bilgiye kavuşmayı arzu ediyorum. Herhangi bir şey üretmenin (bu ne olursa olsun) kutsallığına inanıyorum. Ölümden sonra geride bırakılan izleri önemsiyorum. Üretmemin nihai amaçlarından biri de öldükten sonra benden, dünyamdan kısacası yaşadığım zamandan bir şeyler bırakmak.  Beni yeni keşfeden kişiler, kim olursa olsunlar benim varlığıma bir anlam katarlar ve belki ben de onlara.“

Çağrı Yıldırım, Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunu ve de müzik çalışmalarına kendi kurduğu ev stüdyosunda devam ediyor.

Önceki İçerikİzmir’de bir bağımsız tiyatro daha kuruluyor: “Tiyatro Mahal”
Sonraki İçerikMaye Musk’tan ömür boyu macera, güzellik ve başarı için tavsiyeler: “Bir Kadın Plan Yaparsa”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments