Ceren Gündoğdu’dan ilk albümü Kapalı Gözlerle’nin “Telefon” şarkısına klip

Vokal ve piyanonun ön planda olduğu Telefon aynı zamanda albümün tek hareketli şarkısı olarak özel bir yerde duruyor.

0

Yazdığı aşk şarkılarıyla romantik ve melankolik bir müziğin izini süren Ceren Gündoğdu‘nun tüm söz ve müzikleri kendisine ait olan ilk albümü Kapalı Gözlerle‘nin enerji dolu şarkısı Telefon kliplendi. Vokal ve piyanonun ön planda olduğu Telefon aynı zamanda albümün tek hareketli şarkısı olarak özel bir yerde duruyor.

Teknoloji ve cep telefonlarına bağlı olduğumuz günümüzde nostaljik bir telefon imgesine gönderme yapan Ceren Gündoğdu, telefon başında haber bekleyen kadın imgesinin yerini telefonu fişten çeken ve kendiyle kalabilen cesur bir kadının aldığı bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Öfke duymadan veda etmenin dayanılmaz hafifliğiyle dans eden bir kadının hikayesinin anlatan video klibin yönetmenliğini Mert Akay üstlendi.

Yazdığı aşk şarkılarıyla, derinlere inip kendi hislerini keşfetmekten ve ifade etmekten korkmayan cesur kadınlara alan açmaya çalıştığını söyleyen şarkıcı, yalın ve samimi hikayeleri güçlü melodilerle birleştirdiği şarkıları ile dinleyenleri kendi iç dünyasına doğru bir yolculuğa davet ediyor.

Ceren Gündoğdu’yu Takip Edin;

Önceki İçerikMelis Danişmend 26 Temmuz’da evinize geliyor
Sonraki İçerikCeren Gündoğdu’dan ilk albümü Kapalı Gözlerle’nin “Telefon” şarkısına klip
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments