Charlize Theron ringe çıkmaya hazır: “Vay, bu bir davet mi? Evet! Ne zaman, nerede?”

KiKi Layne ve Chiwetel Ejiofor’la beraber The Old Guard’da rol alan Theron, “Kulağa harika geliyor, kıçımı tekmeleteceğim” dedi.

0
Charlize Theron - Fotoğraf: LISA O'CONNOR / AFP

Aksiyon filmlerindeki son rollerinden sonra, Charlize Theron eski bir WWE şampiyonunun dikkatini çekti.

Theron, 2015’ten bu yana Mad Max: Fury Road, Sarışın Bomba (Atomic Blonde) ve Netflix‘in yeni filmi The Old Guard gibi yapımlardaki tehlikeli rolleriyle izleyicileri etkiledi.

Theron’la mülakat gerçekleştiren profesyonel güreşçi Kofi Kingston, şu ifadeleri kullandı: “Eğer isteseydiniz, gerçekten kariyerinizi ya da geleceğinizi WWE Süperstarı olarak sürdürebilirdiniz diye düşünüyorum.”Bu hareketleri çok doğal biçimde öğrenebildiğiniz bir gerçek, sizi Becky Lynch veya Sasha Banks gibi biriyle teke tek dövüşürken görmeyi çok isterdim. Ya da Bayley veya Charlotte (Flair). Buna çok uygun olacağınızı hissediyorum.”Fikre hayran kalan Theron, “Vay, bu bir davet mi? Evet! Ne zaman, nerede?” cevabını verdi.

Pandemi sebebiyle böyle bir şeyin “yakın bir zamanda” gerçekleşmeyeceğinin farkında olduğunu belirten ünlü oyuncu, bunun “sadece bir aktris olması sebebiyle herkes için seyretmesi zevkli bir şey” olacağını düşündüğünü ifade etti. KiKi Layne ve Chiwetel Ejiofor‘la beraber The Old Guard’da rol alan Theron, “Kulağa harika geliyor, kıçımı tekmeleteceğim” dedi.

The Old Guard çoğunlukla olumlu incelemeler alırken, Netflix kullanıcıları fantezi, aksiyon ve gerilim türlerindeki filmin müziklerine “utanç verici” diyerek eleştiri getirdi.

Önceki İçerikKanye West’in başkan adaylığı başlamadan bitti
Sonraki İçerikCharlize Theron ringe çıkmaya hazır: “Vay, bu bir davet mi? Evet! Ne zaman, nerede?”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments