Covid-19’u yenen Tom Hanks “Saturday Night Live”ı sundu

Komedi programının sunuculuğunu sürpriz bir şekilde yeni tip koroanvirüsün yol açtığı Covid-19 hastalığını yenen ünlü ABD'li aktör Tom Hanks yaptı.

0

ABD‘nin NBC kanalında yayımlanan Saturday Night Live (SNL) bu kez telefonferans uygulaması Zoom kullanılarak evlerden yapıldı. ABD’nin ünlü komedi şovunu Covid-19 hastalığını yenen Amerikalı aktör Tom Hanks sundu.

Komedi programının sunuculuğunu sürpriz bir şekilde yeni tip koroanvirüsün yol açtığı Covid-19 hastalığını yenen ünlü ABD’li aktör Tom Hanks yaptı. Bu Hanks’in hastalığı sonrası katıldığı ilk televizyon programı oldu. Şovun yapımcılarına teşekkür eden Hanks “evinden şovu sunmanın biraz tuhaf olduğunu” da belirtti.

Koronavirüse bir teşekkür borçlu olduğunu söyleyen iki Oscar ödüllü ünlü aktör “Koronavirüs konusunda madendeki kanarya gibiydim, teşhis konduktan sonra her zamankinden daha fazla Amerika’nın babası gibiydim” dedi. “Kimse beni uzun süre etrafında istemiyordu, insanları huzursuz ediyordum” diye de ekledi.

Hanks ve eşi Rita Wilson 11 Mart’ta koronavirüs pozitif olduklarını açıklamıştı. Elvis Presley hakkındaki bir filmin ön prodüksiyonu için Avustralya‘da bulunan ikili, hastanede Covid-19 tedavisi gördükten sonra kendilerini karantina altına almıştı. Hanks açıklamalarında Avustralya ve ABD’deki sağlık hizmeti farkı hakkında da esprili yorumlarda bulundu.

Ünlü aktör “Avustralyadakiler her açıdan harika. Ama burada ateşinizi ölçerlerken Fahrenheit yerine Santigrat kullanıyorlar. Bana gelip “ateşiniz 36” dediklerinde bu bana kötü geliyordu. Ama 36 derece iyiymiş. 38 ise kötüymüş. Basitçe Hollywood‘un kadın aktörlere davrandığı gibi” dedi. Eşinin ve kendisinin sağlık durumunun iyi olduğunu aktaran Hanks, 11 Mart’tan bu yana ilk kez eşofman dışında bir giysi giydiğini de söyledi.

SNL geçen ay Covid-19 salgını nedeniyle şova ara verdiğini duyurmuştu. SNL’nin benzer şekilde her haftasonu yayımlanıp yayımlanmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Önceki İçerikCovid-19’u yenen Tom Hanks “Saturday Night Live”ı sundu
Sonraki İçerikHalil Altındere, sanat dünyasının en etkili 100 ismi arasında gösterildi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments