EGEMEN ERDOĞAN OnAir Sahne’de!…

0

Geçtiğimiz yıllarda Dilleri Yok ve Benim Canımı Yakma single çalışmaları ile tanınan Egemen Erdoğan, 15 yılı aşkın devam ettiği solo kariyerinin yeni teklisi “Hayat Kazansın”ı OnAir Sahne’den çıkardı.

Her çalışması ile alternatif rock kulvarının cesur isimlerinden olduğunu gösteren müzisyen, daha önce Blue Jean, Yüxexes gibi müzik dergilerinde ve çeşitli e-dergilerde de röportaj ve tanıtımları ile yer aldı; katıldığı müzik yarışmalarında dereceler aldı. Bu yarışmalardan, Loft & Blue Jean ortaklığı ile düzenlenen müzik yarışmasında dereceye girerek, şarkısı “Benim Tertemiz Sevgilim” ile ülke genelinde 30.000 adet basılan bir toplama albümde de yer aldı. 

HAYAT KAZANSIN’ın başarısı…

Myspace zamanlarından günümüz dijital müzik platformlarına müziğin dijital gelişiminin de en yakın tanığı müzisyenlerden olan Egemen Erdoğan’ın yeni şarkısı “HAYAT KAZANSIN” yayınlandığı günden bu yana Spotify’da 155.000 dinlenmeyi aşarak ciddi bir başarı elde etti. 

Egemen Erdoğan, müzik çalışmalarına solo kariyeri yanında, kısa / uzun metrajlı filmlere ve dizilere de müzik yaparak devam ediyor.

Egemen Erdoğan’ı Takip Edin;

HAYAT KAZANSIN

Arayı açtım, gel bana yetiş
Vazgeçemezsin yok ki dönüş
Vazgeçemezsin yok ki dönüş, arayı açtım gel bana yetiş

Hayat dediğin garip yokuş, sen çıkmazsan zaten yokmuş

Sen benimsen hayat kazansın
Ben yenilsem adın yazılsın
Ölüm değilsen gözüm açılsın
Sen benimsen yetiş…

Önceki İçerikSoma Faciası için zamansız bir single; Bir Gökyüzü Düşün | Esin Aydıngöz & Alize Söyleşisi
Sonraki İçerikGergedan Dergisi Gerçeküstücülük Özel Sayısı Üzerine Derlemeler-1
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments