Elizaveta Tuktamişeva: “Dans ederken soyunmanın kötü bir yanını göremiyorum”

0

Kanada’daki buz pateni şampiyonasında soyunup sütyenle kaldığı performansıyla kendini tartışmaların odağında bulan Rus sporcu Elizaveta Tuktamişeva, buz pateninden daha iyi olduğunu düşündüğü tek şeyi açıkladı: Seks.

Kanada Artistik Buz Pateni Şampiyonası’ndaki ‘striptiz şovuyla’ ününe ün katan 21 yaşındaki Rus buz dansçısı Elizaveta Tuktamişeva, Russia Today (RT) televizyonuna konuştu.

‘DANS EDERKEN SOYUNMANIN KÖTÜ BİR YANINI GÖREMİYORUM’

Tuktamişeva, Kanada’daki performansına ilişkin olarak, “O dans artistik buz patenine taze bir soluk getirdi çünkü benden önce kimse buz üzerinde striptiz yapmamıştı. Dans ederken soyunmamın hiçbir kötü yanını göremiyorum. Tam tersine, bence harika bir fikirdi” dedi.

‘ŞOV İŞİNDE DAHA TAHRİK EDİCİ PERFORMANSLARA İZİN VAR, BİZ SADECE DANSI DAHA SEKSİ HALE GETİRMEK İSTEDİK’

“Şov işinde çok daha tahrik edici performanslara izin veriliyor. Artistik buz pateninin ise eski geleneklerin hakim olduğu bir spor dalı olduğunun farkındayım” diye devam eden Tuktamişeva, “Bizim yapmak istediğimiz sadece dansı biraz seksi hale getirmekti” ifadelerini kullandı.

‘ANTRENÖRÜM ZAMANI YAKALAYABİLEN, SEYİRCİLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLEN BİRİ’

Rus sporcu ayrıca, performansının son kısmında ceketini çıkarıp sütyeniyle kalması fikrinin antrenörü Aleksey Mişin’den çıktığını söyledi ve çalıştırıcısının ‘zamanı yakalayabilen ve seyircilerin ne istediğini çok iyi bilen biri’ olduğunu sözlerine ekledi.

Tuktamişeva, RT muhabirinin, “Artistik buz pateninden daha iyi olan tek şey…” cümlesini tamamlaması istenince ise “Seks” yanıtını verdi.

Öte yandan Tuktamişeva, Kanada’daki performansından sonra popülaritesinin arttığını da anlattı ve geçen ay Instagram’daki takipçilerinin sayısının 25.000 kişi arttığını söyledi.

‘KADINLAR, ÜZERİME BİR ŞEYLER GİYMEMİ SÖYLÜYOR, BU MESAJLARA CEVAP VERMİYORUM’

Hayranlarının, ‘ulaşılamaz biri olduğunu düşünmemesi için’ sosyal medyayı çok ciddiye aldığını da belirten Tuktamişeva, iyi yorumlar aldığı gibi kötü yorumlar da aldığını fakat bunun kendisini yıldırmadığını söyledi: “Başta üzerime bir şeyler giymemi söyleyen kadınlardan olmak üzere pek çok kişiden olumsuz yorum alıyorum. Bu mesajlara yanıt vermiyorum, bazıları sadece eleştirmeyi sever.”

Önceki İçerikCahit Turhan: “5G’yi dünyada ilk kullanan ülke olmak için çalışıyoruz”
Sonraki İçerikAşkın karanlık yüzüne bakan bir roman: “İhtimal”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments