Emi Jeen’den yeni şarkı: “Dancing in the Living Room”

Emi Jeen, yeni çalışması "Dancing in the Living Room"u dinleyiciyle buluşturdu.

0

Montreal merkezli yetenekli şarkıcı-söz yazarı Emi Jeen, “Dancing in the Living Room” adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Şarkı, kayda değer dark pop tarzı ve duygusal anlatımıyla dinleyicilere kendine özgü bir müzik deneyimi sunuyor. Şarkının sözleri Kayla Diamond, Lucas Liberatore ve Emi Jeen tarafından kaleme alındı.

Şarkının prodüksiyon süreci, Lucas Liberatore tarafından yapıldı ve başarılı müzik yapımcısı Derek Hoffman tarafından düzenlendi. Son dokunuşları ise usta ses mühendisi Noah Mintz tarafından yapılan şarkı, müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Emi Jeen’in güçlü sesine eşlik eden “Dancing in the Living Room”un klibi, yönetmen JP Charlebois tarafından yönetildi. Klibin yapımcılığını Shawn Cote üstlendi.

Makyaj ve saç tasarımı, Emilie M.A.H. tarafından üstlenildi, ve stil danışmanlığını ise Audree Bellehumeur yaptı. Videoda arka planda yer alan oyuncu ise yine Emilie M.A.H. oldu.

“Dancing in the Living Room” şarkısı ve klibi, Emi Jeen’in müzikal yeteneği ve sahne performansıyla uyumlu bir şekilde, dinleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Jeen’in etkileyici vokalleri ve sanatsal estetiğiyle bu şarkı, müzikseverleri kendine çekmeye aday.

DANCING IN THE LIVING ROOM

Önceki İçerikPrizma Expanded: Algının Poetikası
Sonraki İçerikMICHELIN Rehberi’nin Türkiye haritasına İzmir ve Bodrum ekleniyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments