Emre Ogden ve Efe Dikmen’den ortak çalışma: “Sensizlik Kefil”

Emre Ogden ve Efe Dikmen'in ortak üretimi "Sensizlik Kefil" On Air Music Co.'dan çıktı.

0

Emre Ogden, yeni çalışması “Sensizlik Kefil”de Efe Dikmen ile ortak bir çalışmaya imza attı ve şarkı On Air Music Co. markası ile yayımlandı.

Rap şarkılarıyla tanıdığımız Emre Ogden “Sensizlik Kefil”in sözlerini Efe Dikmen ile ortak yazmış. Kayıtları Bam Stüdyo’da alınan şarkının miks ve masteringinde ise Burak Usluer imzası yer alıyor.

Emre Ogden, şarkının hikayesini “Şarkıyı yazarken kafamda yalnız kaldığında terk edildiğinde en mutsuz hale bürünmüş bir adam hayal ettim. Biraz gerçekten biraz hayal gücünden esinlenerek bu hayalimi ritimler üzerine yazmaya başladım biraz rap müzikten nakarat kısımlarında uzak kalmaya çalıştım bu yüzden Efe ile iyi bir ikili olacağımızı düşünerek yola çıktık yalnızlığı terk edilmişliği kendi tarzlarımızla ortak bir projede buluşturmak gayet iyi bir fikirdi; herkese keyifli dinlemeler.” şeklinde açıklıyor.

“Sensizlik Kefil”de ortak imzası bulunan müzisyen Efe Dikmen ise: “Ortak proje kararından sonra şarkının hazırlanma aşaması çok hızlı gelişti. Emre’nin sözlerine uygun şekilde şarkıdaki serzeniş kısımlarını benim sözlerim oluşturuyor. Sözleri yazarken Emre’nin oluşturduğu karakterin çaresizliğini pekiştirmeye çalıştım.” diyerek Emre Ogden’le gerçekleştirdiği ortak çalışmaya değiniyor.

Apple Music ve fizy listelerinde de yer alan “Sensizlik Kefil”i dijital platformlardan, lyric klibini ise On Air Music Co. YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

SENSİZLİK KEFİL

Önceki İçerikBâlâ Uyguner’in ilk kişisel sergisi: “Onun”
Sonraki İçerik13 yaşındaki genç piyanist Arya Su Gülenç’in büyük başarısı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments