Emre Yücelen’den Yeni Albüm: “Zehirli Uykular”

Emre Yücelen’in “Zehirli Uykular” adını verdiği yeni albümüne; anchorman Erhan Çelik “Zehirli Uykular” “Limon Çiçeği”, Mesela” ve “Sahte”, usta tiyatrocu Erhan Yazıcıoğlu ise “Hayat” adlı şarkılara söz yazarı olarak imzalarını attılar.

Albümdeki tüm şarkıların besteleri, aranje, mix ve mastering çalışmaları Emre Yücelen’e ait. Albüme adını veren şarkı “Zehirli Uykular”, “Limon Çiçeği”, “Mesela” ve “Sahte” adlı şarkıların sözleri anchorman Erhan Çelik’in imzasını taşıyor.

Albümde yer alan “Hayat” adlı şarkının sözleri usta tiyatrocu Erhan Yazıcıoğlu’na ait. “Aşk” , “İmkansız” ve “Bırak” adlı şarkıların sözleri ise Ecem Tursun’a ait.

“Kaldırım Çiçekleri”, “Nefes” , “Benim Gökyüzüm Var”, “Kelebek” (akustik versiyon) sözleri Emre Yücelen’e ait. Emre Yücelen” Kaldırım Çiçekleri” adlı şarkıda takipçisi Ayşegül Özüdoğru ile düet yaptı.

Albüm fotoğrafları için Mehmet Cihan Oyuktaş’ın objektifine poz veren Emre Yücelen’in, single kapak çalışması ise yine takipçisi Ezgi Alkaya tarafından yağlı boya olarak resmedildi. Kapak tasarımı ise Özgün Günyar’a ait.

Etiketler

0 yorum “Emre Yücelen’den Yeni Albüm: “Zehirli Uykular””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest