Erdem Sudabay’ın son single’ı: “4 Mevsim Aşk”

0

Rock müzikte özgün tarzı ile dikkat çeken bir ses yılların birikimiyle birleşince ortaya ‘4 MEVSİM AŞK’ çıktı. Erdem Sudabay bir önceki çalışması ‘İsyan’ın ardından yepyeni iki parçadan oluşan single’ı ‘4 MEVSİM AŞK’ ile dinleyicisiyle buluşuyor.

Erdem Sudabay, müzikte belli bir dönemi yaşayıp sindirmiş ve geçmişte duyduğumuz muhteşem rock ezgilerini günümüz soundu ile harmanlayarak yeni bir soluk getirebilecek kadar içselleştirmiş bir müzisyen. Sanatçı, yine söz ve müzikleri kendine ait olan ‘4 Mevsim Aşk’ ve ‘Dünya’ adlı çalışmalarının düzenleme ve aranjelerini de üstlenmiş.

Kayıtları Arpej Müzik Stüdyolarında alınan, mix ve masteringleri Arıkan SIRAKAYA tarafından yapılan albüme bass gitarda Zafer ŞANLI, davulda Aydın ŞEREF, lead ve ritim gitarlarda Hakan ŞAVKLI gibi usta isimler eşlik ediyor; klavye ve tuşlu çalgılarda ise Erdem SUDABAY yer alıyor.

Erdem Sudabay 1971 Ankara doğumlu, üniversite hayatı sonrasında çeşitli gruplarda yer alarak, düzenleme ve altyapı çalışmalarıyla destek olmuş, daha sonra da kendi solo çalışmalarına ağırlık vermiştir. Şarkılarını kendisi seslendirmekte, müziği sözleri ve düzenlemeleri kendine ait olan birçok bestesi bulunmakta ve tüm çalışmalarının aranje ve kompozitörlüğünü kendisi yapmaktadır. Halen mix ve mastering konularında kendini geliştirmekte olup çalışmalarına devam etmektedir.

Sanatçı ilk albümü Bozgun’un tanıtım konserleri kapsamında 2015 baharında Ege bölgesinde çeşitli festivallere katılmış ve yoğun ilgi görmüştür. Üçüncü çalışması olan İsyan’dan sonra çıkardığı bu iki parçalık son single’ı ‘4 MEVSİM AŞK’ ince işlenmiş rock soundu ile ön plana çıkacak bir albüm niteliği taşıyor.

Detaylı Bilgi için;

www.youtube.com/user/erdemsudabayofficial
www.facebook.com/erdemsudabayofficial
www.instagram.com/erdemsudabay
www.twitter.com/sudabayofficial
www.karnaval.com/artist.php?artist_id=10413

Önceki İçerikŞükrü Avşar: “Bu kriz çözülmezse batarız”
Sonraki İçerikAy’ın karanlık yüzünde ilk “ayak izi”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments