Eric Roberts’ın oynadığı gerilim filmi: “The Surprise Visit”

"Genç bir çift, annelerine sürpriz bir ziyaret yaptığında, kötü bir sürprizle karşılaşır. Eski bir aile dostları, anneleri şehir dışındayken onun değerli mücevherlerini çalmak için harekete geçmiştir. Ancak soygunda işler ters gittiğinde ve kadının damadının kaza sonucu ölümüne neden olduğunda, iki genç uyuşturucu bağımlısını zor bir kararla karşı karşıya kalır."

0

Vertical Entertainment’ın haklarını edindiği, Virginia’nın kırsalında çekilen gerçek bir gerilim filmi ‘The Surprise Visit’in yönetmenliğini Nick Lyon (Isle of the Dead, Operation Dunkirk, Bullet) üstlendi.

Filmin yıldızı Eric Roberts (The Dark Knight, Inherent Vice, The Runaway Train), oyuncuları Jacqi Vene (Fear Street), Serah Henesey (The Guilty, The Contract, Bullet), Rob Riordan (the Rebels of PT-218), Tricia Hawn (Dopesick), Johnny Santiago (I See You) ve Regan Ferrier (Sno Babies). Film ABD ve İngiltere’de 14 Ocak 2022’de gösterime girdi. The Surprise Visit (Surpriz Ziyaret)’in yapımcıları Serah Henesey ve Nick Lyon, senaristi Stephen Meier.

Gerçek bir hikayeden esinlenen filmde, genç bir çift kızın annesine sürpriz ziyaret yapar, annenin malikanesine vardıklarında annenin hafta sonu için aniden kız kardeşinin yanına gittiğini ögrenir. Gecenin bir yarısı, annenin şehir dışında olmasını fırsat bilerek, mücevherlerini soymaya kalkan eski bir aile dostlarının kötü sürprizi ile karşı karşıya kalır. Kolaylıkla gerçekleşmesi planlanan soygun ters gider ve kızın eşi kazayla ölünce, iki genç uyuşturucu müptelası zorlu bir karar vermek zorunda kalır. Ya kaçacaklar, ya da en düsünülmezi yapmak zorunda kalacaklar?

Filmin yapımcılarından Serah Henesey, “Filmimdeki potansiyeli gören ve bize inanan Jeffrey Cooper ve Vertical’a müteşekkirim”dedi. Ayrıca “Hem yakınımda olan insanların yaşadığı gerçek bir olaydan yola çıkarak inşa ettiğimiz için, hem de olayın vuku bulduğu tarihi malikanede çekme şansımız olduğu için, benim için çok özel bir projeydi.

Bize muhteşem bir arka fon oluşturan, Virginia sonbaharının güzelliği büyük bir nimet ve insanların bunu büyük ekranda görebilecek olması beni çok heyecanlandırdı.

Artık günümüzde, bağımsız sinema filmlerinin, sinema salonlarında görülmesi çok nadir gerçekleşiyor, bu yüzden filmimizi seyircilerle sinemada paylaşabilmek çok yüreklendirici.”

Vertical Entertainment’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı Tony Piantedosi, “Sürpriz Ziyaret” filmini, uyuşturucu müptelası bir çiftin mücadelesi ve bu kaosun domino etkisinin işlendiği, çarpıcı bir gerilim filmi arayan seyircilerle hem sinemalarda hem de evlerinde buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Filmin uygulayıcı yapımcısı Nathan Cowles, Andrew Fein ortak yapımcısı

Eric Roberts Sovereign Talent Group, Imperial Artists Agency, Miles Anthony Associates, Empire Agency ve Scott Carlson Entertainment tarafından temsil ediliyor; Vene ise AKA Talent Agency, Beth Stein and Associates and Unified Management; Hawn’un temsilcisi First Lane Talent; Henesey temsilcisi Momentum Talent and Literary Agency ve Irvin Gelb Management; ve Santiago’nunki HRI Talent and Inclusion.

Önceki İçerikJasmor’un ilk solo albümü: Deli Dereden Saykodelik Türküler
Sonraki İçerikTim Burton’ı Tim Burton yapanlardan “Beetlejuice”un ikincisi geliyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments