Eskrimcilerimiz İspanya’dan 5 madalyayla döndü

0

İspanya’nın Barcelona kentinde 6-7 Nisan tarihlerinde düzenlenen ‘Yıldızlar U14 Circuit Turnuvası’nda (EFC U14 Circuit Sant Jordi Trophy) ülkemizi epe, flöre ve kılıç branşlarında temsil eden sporcularımız 2’si gümüş, 3’ü bronz olmak üzere ülkemize toplam 5 madalya kazandırdı. 

Erkek flöre kategorisinde Tan Sezer ve kızlar flörede Filiz Ece Erdoğan gümüş madalyanın sahibi olurken, Erkek Epe’de Yalgın Yeter, Erkek Kılıç’ta Tolga Aslan ve Erkek Flöre’de Emre Akıalp turnuvayı 3’ncü sırada tamamlayarak bronz madalya kazandı.

Turnuvada aynı zamanda U14 Kızlar Flöre kategorisinde mücadele eden sporcularımız Beril Turhanlar 6’ncı, Defne Ünsal 11’nci, Elif Naz Ozar 14’ncü ve Zeynep Tuana Arslan 24’üncü sıranın sahibi oldu. U14 Erkek Flöre kategorisinde ise sporcumuz Arda Tarımcı turnuvayı 5’nci sırada tamamladı.

Müsabakalar sonucunda, U14 Erkek Epe kategorisinde de ülkemizi temsil eden sporcularımız Ardıç Karan Safçı 5’nci, Ali Öztiryaki 12’nci ve Arda Baş ise aynı kategoride müsabakayı 35’nci olarak tamamladı.

Turnuvada U14 Erkek Kılıç kategorisinde mücadele eden sporcularımız Kanat Cem Onat 13’ncü, Mehmet Emir Uğurlu 36’ncı ve Onat Şen 37’nci sıranın sahibi oldu. 

TEF
Önceki İçerikAy seferlerinde kullanılacak RS-25 roket motoru test edildi
Sonraki İçerikİmkansız ve Mümkün “Julie” | Ba-Tiyatro
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments