Etiketli: bbi music co

Melis Yelman’ın üçüncü teklisi: “Sanma”

Yerli alternatif sahnenin yeni isimlerinden Melis Yelman, yayınladığı "Sanma" teklisiyle üretimlerini düzenli olarak yayınlamaya başlıyor. Melis Yelman, 2019 yılında Acilen, 2020'de Yerebatan teklilerinin ardından 26 Şubat 2021 tarihinde paylaştığı Sanma parçasıyla üretimlerini düzenli olarak dinleyiciyle buluşturmaya başlıyor. Melis Yelman, yayınladığı ilk ... Devamı »

SPADE427’nin yeni teklisi “Mektanıs” video klibiyle birlikte yayında

Haziran 2020'de yayınladığı 1 Hour Freestyle videosuyla dinleyicinin dikkatini çeken, "son freestyle bükücü" SPADE427'nin Info ile birlikte yaptığı yeni teklisi Mektanıs tüm dijital platformlarda yayında Ankaralı rapçi SPADE427, bu yıl içinde yayınladığı Bakınca Gökyüzüne ve 10 (Pangea Remix) teklilerinin ardından, prodüksiyon koltuğunda yine Ankaralı prodüktör Info'nun oturduğu, beklenen yeni ... Devamı »

Veys Çolak & Elçin Orçun’un yeni akustik parçası “Amadeyim” video klibiyle birlikte yayında

Veys Çolak ve Elçin Orçun'un tamamen evlerde çalınıp söylenen ve kaydedilen yeni akustik parçası Amadeyim, 17 Temmuz itibarıyla dijital platformlardaki yerini aldı.  Parçanın Koşuyolu Parkı'nda Berkay Öktem tarafından çekilen ve kurgulanan video klibinin prodüksiyon süreci ise BBI Music Co. tarafından yürütüldü. ... Devamı »

Pin It on Pinterest