Farkındalık kampanyası çığ gibi büyüyor

Geçtiğimiz günlerde genç bir üniversite öğrencisi ile ilgili yaşanan talihsiz olayın ardından Dorock XL öncülüğünde başlayan farkındalık projesi sosyal medyada hızla yayılmaya başladı ve İstanbul Beşiktaş’ta yer alan ”Noa Burger”de çağrıya kayıtsız kalmadı.

Üniversite öğrencilerine mutfağını haftanın her günü ücretsiz olarak açacağını ilan eden ve mutfağı geniş olup projeye destek olabilecek tüm mekanları farkındalığa davet eden Dorock XL’nin ardından ünlü isimlerinde son günlerde uğrak mekanı haline gelen ”Noa Burger” haftanın her günü 5 öğrenciye mutfağını ücretsiz olarak açacağını duyurdu.

Haftanın her günü ”Noa Burger”e gelen 5 üniversite öğrencisi öğrenci kartını göstererek yemeklerini ücretsiz yiyebilecekler.

Dünya’da hala güzel şeylerin olduğunu ve iyiliğin devam ettiğini hissettiren farkındalık kampanyasına bir çok ünlü youtuber, blogger ve sanatçı da şahsi hesaplarından destek vererek mekanları projeye dahil olmaya davet etti.

Farkındalık kampanyası sosyal medyada çığ gibi büyümeye devam ediyor ve her geçen gün yeni bir mekan projeye dahil oluyor.

NOA BURGER;
Adres: Emirhan caddesi, No-99/C Beşiktaş-Dikilitaş

Etiketler

0 yorum “Farkındalık kampanyası çığ gibi büyüyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest