Futbolun ikonik isimleri Nike’ın Dünya Kupası reklam filminde buluştu

Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı günler kala Nike, geçmişin ve günümüzün efsanelerini bir araya getirdi.

0

Nike’ın 2022 Dünya Kupası için hazırladığı reklam filminde Ronaldinho, Mbappe, Ronaldo, Edgar Davids ve Christiano Ronaldo gibi futbol dünyasına damga vurmuş yıldızları bir araya getirdi.

Katar’da geçekleşecek 2022 Dünya Kupası’na yaklaşırken firmalar da ilgi çekici reklamlarını izleyiciyle buluşturmaya başladı. Nike, 2022 Dünya Kupası için hepimizin çok özlediği isimlerin yer aldığı bir reklam hazırladı. Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano Ronaldo, Edgar Davids, Phil Foden, Alex Morgan, De Bruyne gibi ünlü isimlerin rol aldığı Nike reklamı büyük beğeni topladı.

3 dakika 36 saniyelik video, genel hatlarıyla son yıllarda metaverse olarak hayatımıza giren sanal dünyada geçen bir reklam filmi olarak dikkat çekiyor. Hatta videonun bir bölümünde futbolcular, merkeziyetsiz sanal dünya olarak bilinen SandBox aleminin piksel karakterlerine bürünüyor. Görünen o ki Nike, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sanal gerçeklik barındıran metaverse aleminde sürprizler sunacağının ipuçlarını veriyor. Sizce dünya kupası maçlarını sanal gerçeklik gözlükleriyle metaverse aleminde canlı izleyebilecek miyiz?

Önceki İçerikBursa’da tiyatro coşkusu zirve yaptı
Sonraki İçerikAnjelika Akbar özgün uyarlamalarıyla 25 Kasım’da Grand Pera’da
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments