Game of Thrones’un Daenerys Targaryen’inden sonra, sıra ilk kadın James Bond olmaya mı geldi acaba?

0

Daniel Craig 13 yılın ardından rolü bırakmaya hazırlanırken, Emilia Clarke ilk kadın James Bond olmak için aday oldu.

Empire dergisine verdiği röportajda Game of Thrones ve Bir Şans Daha (Last Christmas) yıldızına karakteri canlandırmakla ilgilenip ilgilenmediği soruldu.

Clarke, “Evet! Tabii ki! Kesinlikle evet! James Bond, şu hep havalı olan film serilerinden biri. Gerçekten dünyadaki en boş James Bond olsanız bile bu yine de havalı olurdu” diye yanıt verdi. Downton Abbey’de rol alan Michelle Dockery de dahil birkaç oyuncu ilk kadın Bond olmak için aday olduğunu duyurmuştu. Yeni film Ölmek İçin Zaman Yok’ta (No Time To Die) 007 unvanını alacağına dair söylentiler olan Lashana Lynch şu anda güçlü bir aday.

Fleabag’in yaratıcısı ve yıldızı Phoebe Waller-Brigde, senaryonun ortak yazarlarından. Bu da Waller-Bridge’i bu film serisi için senaryo yazan yalnızca ikinci kadın yapıyor. Craig, The Sunday Times’a verdiği röportajda, Waller-Bridge’in kamera arkasındaki temsiliyeti çeşitlendirmek için işe alındığı iddialarını “tam bir saçmalık” diyerek reddetmişti. Craig, “O harika bir yazar. Neden Phoebe’yi Bond’a dahil etmeyelim ki?” diye belirtmişti.

Craig aynı zamanda, Waller-Bridge’in yazdığı Fleabag ve Killing Eve’in hayranı olduktan sonra Waller-Bridge’in kendi önerisiyle işe alındığını da sözlerine eklemişti. – (Roisin O’Connor)

Önceki İçerikKayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi 124. Sayı: Kara Delik Öyküleri
Sonraki İçerikMarvel’in süper kahramanlar sayısı giderek artıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments