“Gölge ve Kemik” hayranları yeni sezon için Netflix’i baskılıyor

İkinci sezonu yayına giren Gölge ve Kemik'in hayranları, şimdiden üçüncü sezon için Netflix'e baskı yapmaya başladı.

0

Gölge ve Kemik (Shadow and Bone) izleyicileri, dizinin geleceğine dair belirsizliğin ortasında Netflix’i yeni sezon onayı vermeye çağırıyor.

Leigh Bardugo’nun kitaplarından uyarlanan fantastik dizi, Netflix’in “en çok izlenenler listesinde” seri katil dizisi You’yu geride bırakarak bir numaraya yükseldi. Dizi henüz üçüncü sezon onayı almadı.

İkinci sezonun 16 Mart’ta yayımlanmasının ardından hayranlar, dijital platformdan üçüncü sezon siparişini vermesini talep ediyor. Bardugo’nun kaynak metninin çoğu henüz ekrana gelmedi.

Bir hayran “[Shadow and Bone’un ikinci sezonunu] bitirdim ve vay canına. Son bölüm bitti ve tam bir kaos vardı, gerçekten her olay örgüsünü diziye koymuşlar ama bundan çooook memnunum” diye yazdı.”

Başka bir hayran, “Lütfen @netflix lütfen @shadowandbone_bc’ye yeni sezon onayı verin çünkü hayatımda bunun çok daha fazla olmasına İHTİYACIM VAR.” diye yazarken, bir diğeri de, “LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN GÖLGE VE KEMİK’E YENİ SEZON ONAYINI VERİN VERMEZSENİZ ÖLÜRÜM LÜTFEN NETFLIX” diye abartılı bir şekilde yalvardı.

Bir diğeriyse, “Gölge ve Kemik’in üçüncü sezonuna o kadar ihtiyacım var ki, yeni sezon onayı verseler iyi olur” diye yazarken başka bir hayran, dizinin yeni sezonunun gelmemesi durumunda “aboneliğini iptal edip platformun dizilerini korsan izleyeceği” tehdidinde bulundu.

Başka bir izleyici de “Gölge ve Kemik’in tüm oyuncuları HARBİDEN TANRI MERTEBESİNDE!” diye yazdı.

Başka bir izleyici de bekentisini, “İkinci sezon İNANILMAZ VE @netflix’in TAM ŞİMDİ ÜÇÜNCÜ SEZON ONAYINI VERMESİNE İHTİYACIM VAR.” diye belirtti.

Önceki İçerikKaranlıkta Sesle Boğaz Çakrası Terapisi: “Körlük”
Sonraki İçerikMerve Kocabeyler Solo Arp Resitali CSO Ada Ankara’da
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments