GOSS’un ilk teklisi “Anla” yayında

İlk teklileri için çok olumlu geri dönüşler alan grup hazırlıkları süren ikinci teklisini kısa süre içerisinde yayınlamayı planlıyor.

0

GOSS‘un ilk teklisi ‘Anla‘ 9 Mayıs’ta yayınlandı. Prodüktörlüğünü The Away Days‘den Can Özen‘in üstlendiği, söz ve müziği gruba ait olan şarkının klip çekimleri Uludağ Milli Parkı‘nda yapıldı.

8 ay süren uzun ve titiz bir çalışmanın ardından yayınlanan şarkıda, kişinin kendini kabulünden ve bunu dış dünyaya anlatmanın direncinden bahseden sözlere melankoli yüklü gitarlar eşlik ediyor. İlk teklileri için çok olumlu geri dönüşler alan grup hazırlıkları süren ikinci teklisini kısa süre içerisinde yayınlamayı planlıyor.

GOSS’u Takip Edin;

GOSS;

İstanbul, Kadıköy’de kurulmuş bağımsız bir synthpop grubudur. Temelleri 2017 yılında Serkan Serter’in gitarda ve Gözde Oktaş’ın davulda olduğu rock grubuna dayanan GOSS, 2019 yılına gelindiğinde içinde pop, rock öğeleri ve synth barındıran yeni bir projeye evirilmiştir. Tarz olarak art rock, electronica ve indie rock’tan esinlenen grup, ikilinin farklı genre’lardan gelen müzik geçmişleriyle birleşerek özgün bir sound ortaya koymaktadır.

Önceki İçerikGOSS’un ilk teklisi “Anla” yayında
Sonraki İçerikPer Septimanam’ın Misafir Odası’nda ilk konuk: Emre Nalbantoğlu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments