Hayes Warner ve Billy B’den: “Just A Girl”

Hayes Warner ve Billy B, No Doubt'ın "Just A Girl" şarkısını Kevin Rudolf ile birlikte yeniden yorumladı.

0

New York’lu şarkıcı-şarkı yazarı Hayes Warner, Amerikalı rapçi Billy B ile Amerikan rock grubu No Doubt‘ın “Just A Girl” şarkısının bir cover’ını Kadınlar Günü‘nde (8 Mart) yayınlamak için bir araya geldi.

Her iki sanatçı da bu parçaya Amerikalı şarkıcı-şarkı yazarı Kevin Rudolf‘u dahil etti. Bu, Hayes Warner, Billy B ve Kevin Rudolf’un birlikte çalıştığı ilk zamanı işaret ediyor. Bu şarkının gelirlerinin bir kısmı, kadın seslerinin duyulmasına adanmış olan Supermajority organizasyonuna bağışlanacak. Şarkının orijinal versiyonu Amerikan rock grubu No Doubt’un 1995 yılında yayımlanan üçüncü stüdyo albümü “Tragic Kingdom”den.

Şarkı, Dumont Thomas M ve Stefani Gwen Renee tarafından yazıldı. Kapak versiyonu Jackson Hoffman, Ali Dee ve Anthony Mirabella tarafından üretildi. Hayes Warner, EUPHORIA. Magazine’e şarkıyla ilgili olarak şunları söyledi: “No Doubt, ikonik bir grup ve bu, onların ikonik şarkılarından biri. Her zaman onlardan ilham almak istemişimdir, ancak onların söylediklerinin bir kısmını alıp 2024 sürümünü yapmak, şarkıyı nasıl gördüğümü ve benim için ne anlama geldiğini anlatmak gerçekten heyecan verici. Şarkı, 1995 versiyonundan referanslar içeriyor, ancak benim eklediğim bazı yeni unsurlar var. Kesinlikle sözlerimde ve dörtlüklerimde Gwen’e büyük bir övgü var. Ayrıca bu harika rapçi Billy B ile işbirliği yapmaktan da çok heyecanlıyım. Daha bu işbirliğini yapmadan önce onun hayranıydım. Kendi bakış açısını şarkının onun için ne anlama geldiği konusunda getiriyor. Uluslararası Kadınlar Günü olması nedeniyle, bunu yayınlamanın uygun bir gün olduğunu düşündük.”

JUST A GIRL

Önceki İçerikTürk Sanatçılar İtalya’da
Sonraki İçerikBeklenmedik bir aşk hikayesi: “The Idea of You”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments