Heidi Klum: “Virüs korkusunu evde korku filmi çekerek yenin”

0

Ünlü model Heidi Klum, bu yıl salgın nedeniyle Cadılar Bayramı partisi veremeyince evde ailesiyle birlikte eğlenceli bir kısa film çekti. Korku filmi klişelerine yer verilen eğlenceli filmde “Bu Cadılar Bayramı her zamankinden farklı olsa da bizi evde yaratıcı olmaktan alıkoyamaz” mesajı verildi.

Ünlü model Heidi Klum, her yıl Cadılar Bayramı’nda verdiği parti ve yaratıcı kostüm tercihiyle gündeme geliyor. 47 yaşındaki Alman süper model, bu yıl corona virüs salgını nedeniyle parti düzenlemek yerine dikkat çekici bir prodüksiyona imza attı. Klum, 5,5 dakikalık bir korku kısa filmi çekti.

Klum’un önceki gün Instagram hesabından paylaştığı filmde dört çocuğu Leni (16), Henry (15), Johan (13) ve Lou (11) zombi olarak rol aldı. Filmde ayrıca ünlü modelin 31 yaşındaki eşi Tom Kauliz de yer aldı.

Filmde ailece kahvaltı sonrası Klum, çocuklarına Cadılar Bayramı kostümü giydirmeye karar veriyor. Onlara, mart ayında, salgın başladığında stokladığı tuvalet kağıtlarından mumya kostümü yapıyor. Kendisi tuvalete gidip döndüğünde çocuklarının zombiye dönüştüğünü fark ediyor. Aynı şekilde şarkıcı eşinin de değiştiğini görerek onlardan kaçmaya başlıyor.

Klum, evin içindeki kovalamacada, evdeki objelerle aynı renklere bürünerek kendini görünmez hale getiriyor. Kovalamaca sonunda yatağında yatarken zombi çocuklarının üstüne çullanmasından sonra her şeyim bir rüya olduğu anlaşılıyor.

“Cadılar Bayramı’nda evde kal” mesajı verilen filmde, “Bu Cadılar Bayramı her zamankinden farklı olsa da bizi evde yaratıcı olmaktan alıkoyamaz” ifadesine yer veriliyor. Dün yayınlanan kısa film, sosyal medyada bir milyonun üstünde görüntülendi ve beğeni mesajları aldı. Klum, filmin çekimi esnasında kendisine vücut makyajı yapılma anlarını da sosyal medyada paylaştı.

NTV
Önceki İçerikVirüs şimdi de Avrupa ve Amerika’daki müzeleri vurdu
Sonraki İçerikTürkiye’de ilk kez aşk bilimsel olarak inceleniyor: “Aşkın Kimyası”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments