“İlse Ceramic Art Design” ile dekorasyonun ötesinde bir tasarım deneyimi

Yetenekten, hayal gücünden ve farklı ruh hallerinden beslenen İlse, tasarımı yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor.

Seramiği dekorasyonun çok daha ötesinde bir form olarak şekillendirerek, çamurdan yeni dünyalar, hisler ve deneyimler yaratıyor.

“İlse, İngvar ambjörnsen’in bağımlılığı ve toplumun etik değer yargılarını, aşkın genel kabülünü tamamen tersine çevirerek anlattığı harika romanında tanımlanan bir ‘ruh hali’ dir ve herkesin bir ‘ilse’si vardır.”

Bir seramik sanatçısının penceresinden farklı ruh hallerini, yaşamın bize dokunan yönlerini deneyimlememizi sağlayacak tasarımlar, formlar ve daha fazlasıyla ilse, gündelik hayatımıza dahil olmayı bekliyor.

Küçük bir instagram butiğinden birkaç tıkla farklı ilseleri deneyimleyebileceğiniz, besesakanın bolluk ve bereket enerjisiyle tasarlanan ürünler ile ilse, size doğadan gelen maddesel bir formla insan enerjisinin güzel birlikteliğini sunuyor. Dekoratif ürünlerin yanı sıra gündelik hayatta kullandığımız birçok eşyanın da bulunduğu bu küçük butik, sıradan objelere bakış açınızı değiştiriyor.

Size özel tasarımları hayata geçirmenize de olanak sağlayan İlse Ceramic, farklı bir alışveriş deneyimi için ziyaretlerinizi bekliyor.

www.instagram.com/ilse.ceramic.art.design

Etiketler

0 yorum ““İlse Ceramic Art Design” ile dekorasyonun ötesinde bir tasarım deneyimi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest