Istanbul Art Show | 14-15-16 Aralık’18

0

Herkes için sanat anlayışıyla yola çıkan Istanbul Art Show, her yaştan, her ülkeden, her kültürden, her toplumdan sanatı, sanatçıyı ve sanatseveri buluşturuyor.

Birçok farklı tarzda sanat eserini bünyesinde barındıracak olan disiplinler arası fuar, sanatın herkes için ulaşılabilir olmasını ve her kesimden insana dokunabilmesini amaçlıyor. 14 -16 Aralık tarihleri arasında, İstanbul ‘un en prestijli bölgesinde bulunan ve en kolay ulaşım imkanı sunan Istanbul Hilton Exhibition Center’da yapılacak olan Istanbul Art Show, sanata ve sanatçıya ulaşmak isteyen herkese kucak açıyor.

Yüzyıllar boyunca farklı kültürlerin ve medeniyetlerin beşiği olan, çeşitli din, dil ırktan insanı buluşturan İstanbul, herkesi kucaklayan bu kozmopolit kültürü; çağdaştan geleneksele ve hatta dijitale kadar, tüm farklı sanat tarzlarına bu fuar ile ev sahipliği yapıyor.

Türkiye ve dünyadan sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek olan Istanbul Art Show, birçok galeriyi bir arada bulmanın yanı sıra, düzenlenecek seminerler, paneller, enstalasyonlar ile çağdaş sanatın sınırlarını, kapsamını, birçok konuşmacıdan dinleme fırsatı bulacak. Istanbul Art Show, canlı performanslar, atölyeler gibi yan etkinlikleri ile sanatseverleri süreçlere dâhil edecek. Ziyaretçiler, sanatçılarla bir araya gelecek ve sanatçılarda, sanatsevere doğrudan ulaşma imkânı bulacak.

Resim, heykel, seramik, grafik, fotoğraf, dijital art ile ilgilenen sanatçılar, özgün baskı, sanatsal yayınlar, ulusal ve uluslararası sanat galerileri, çağdaş sanat müzeleri, koleksiyonerler, sanat eğitimi ile ilgili kurum ve kuruluşlar medya yayınevleri, çağdaş sanat dünyasına açılan yeni bir pencere olan Istanbul Art Show’da bir araya geliyor. İstanbul ‘un en prestijli ve en kolay ulaşım imkanı bulunan bölgesinde, Istanbul Hilton Exhibition Center’de düzenlenecek olan fuar, ziyaretçilerini bekliyor.

Istanbul Hilton Exhibition Center

Önceki İçerikTanrıçanın Ölümü, Ataerkil Devrim ve Psikolojik Dönüşüm: Mitler Nereden Geliyor? Ve Ne Anlatıyorlar?
Sonraki İçerikKamondo Ailesi’ne ait olduğu düşünülen iki tablo ilk kez tanıtıldı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments